Eurowizja 2019: Bukmacherzy nie dają Polsce szans. Tulia odpowiedziała hejterom na komentarze

Joanna Chojnacka
19.02.2019 14:26
Eurowizja 2019: Bukmacherzy nie dają Polsce szans. Tulia odpowiedziała hejterom na komentarze Fot. kadr z wideo/ Public Image

Według notowań bukmacherów Tulia ma zaledwie 1 procent szans na wygraną w zbliżającym się Konkursie Eurowizji. Jednak grupa nie przejmuje się krytyką.

Zespół Tulia zyskał popularność dzięki swoim folkowym coverom znanych utworów. Artystki najpierw sięgnęły po repertuar Depeche Mode i nagrały własną interpretację "Enjoy The Silence". Potem zabrały się za "Nieznajomego" Dawida Podsiadły. Ostatnio natomiast zaskoczyły własną wersją Metalliki i ich hitu "Nothing Else Matters". Rosnąca popularność grupy zaprowadziła ją na międzynarodowy Konkurs Eurowizji 2019.

Tulia polskim reprezentantem Eurowizji 2019

15 lutego 2019 roku dowiedzieliśmy się, że komisja Telewizji Polskiej wybrała reprezentanta naszego kraju w Konkursie Eurowizji 2019 roku. Zdecydowano, że w Izraelu zaśpiewa folkowa grupa Tulia. Według komisji TVP to właśnie folkowa formacja ma największe szanse podbić serca fanów Eurowizji. Innego zdania są jednak bukmacherzy.

Przeczytaj także

Buckmacherzy: Tulia nie ma szans na Eurowizji

Jak donosi portal interia.pl, bukmacherzy dają Tulii zaledwie jeden procent szans na wygraną Eurowizji 2019. Od grudnia 2018 roku można obserwować notowania specjalistów odnośnie przewidywanych wyników konkursu. Chociaż Polska zajmowała w nich dość mocną pozycję, niedawno zaczęła się ona zmieniać na naszą niekorzyść. Obecnie Tulia według bukmacherów zajmuje 26. miejsce na 42 kraje, a największe szansę na zwycięstwo ma reprezentant Rosji - Siergiej Lazarew.

Tulia odpowiada na hejt

Po ogłoszeniu, że to Tulia pojedzie reprezentować nasz kraj w Tel Awiwie, zespół spotkał się z ogromną falą hejtu w internecie. Wielu osobom decyzja komisji TVP nie przypadła do gustu, co postanowili wyrazić w nie do końca miłych słowach w sieci. I chociaż członkinie grupy Tulia nie ukrywają, że takie zachowanie na nie wpływa, to artystki podkreśliły na swoim Instagramie, że starają się nie przejmować negatywnymi komentarzami. 

Ostatnie dni przyniosły nam falę nieprzychylnych opinii. Wiedzcie, że nie pozostają one bez wpływu na ludzi, których dotyczą. Nas tylko umacniają i zmuszają do patrzenia na świat w jeszcze bardziej kolorowych barwach.

Zobacz też: >>Tulia na Eurowizji 2019: Jaki utwór wykona reprezentant Polski?<<

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.