10.08.2015 14:41

Evanescence zastąpił gitarzystę... gitarzystką!

Niemiecka artystka Jen Majura zajęła miejsce Terry'ego Balsamo, który z Evanescence był związany od 2003 roku. Sprawdźcie, co o nowej koleżance mówi Amy Lee!

Evanescence zastąpił gitarzystę... gitarzystką!
foto: kadr z wideo

Zmiana na pozycji gitarzysty to zaskoczenie dla fanów zespołu. Za to jakie piękne (choć wiemy, że o gustach się nie dyskutuje) zaskoczenie!

Jen Majura, która już oficjalnie może tytułować się członkinią Evanescence nie dość, że na wiośle po prostu wymiata, to jeszcze naprawdę dobrze wygląda.

O tym, że Terry Balsamo opuszcza szeregi Evanescence, a jego miejsce zajmie kobieta, w specjalnym oświadczeniu poinformowała wokalistka kapeli, Amy Lee.

"

Po dwóch płytach i niezliczonych przygodach czas Terry'ego w Evanescence dobiegł końca. To trudny moment, ale wiemy że to dla nas wszystkich najlepsze rozwiązanie. Zawsze będziemy cię kochać, Terry. Życzymy ci szczęścia, zdrowia i miłości. "

Przedstawienie nowej gitarzystki Amy Lee nazwała „najbardziej ekscytującym momentem oświadczenia”.

"

Panie i panowie, poznajcie Jen Majura! Przeszukaliśmy cały świat i dzięki temu w południowych Niemczech udało nam się znaleźć brakujący element Evanescence. "

Jak wokalistka grupy opisuje nową koleżankę?

"

Gra jak superzłoczyńca, śpiewa jak anioł i śmieje się jak wspaniała przyjaciółka. Razem z zespołem i Jen spędziliśmy ostatnio kilka dni w Nowym Jorku. Dzieliliśmy się rodzinnymi opowieściami, inspiracjami, butami, sushi i śmiechem. Odliczam już dni do czasu wspólnych występów tej jesieni. Wiem, że nasze koncerty będą na jeszcze wyższym poziomie. "

A jak Jen Majura radzi sobie z gitarą? Zobaczcie sami!

Przypomnijmy, że ostatni, imienny album zespołu ukazał się w październiku 2011 roku. Grupa przygotowuje się teraz do mini trasy koncertowej. Evanescence wraca po trzech latach przerwy i zapowiedział kilka występów w Stanach Zjednoczonych. 

Czekacie na koncerty z nową gitarzystką?

Małgorzata Wierzejewska
Tagi: Rock News Evanescence