15.09.2019 13:43

Ewelina Lisowska jako Kora zszokowała jurorów talent show. Posłuchaj coveru "Szare Miraże"

Wokalistka wykonała słynny utwór Maanamu w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Czy i Wam spodoba się ten występ?

Ewelina Lisowska w Twoja Twarz Brzmi Znajomo
foto: kadr z wideo

W talent show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" gwiazdy polskiego show biznesu muszą pokazać, że umieją nie tylko dobrze śpiewać, ale również są dobrymi aktorami. Zadanie nie jest łatwe - każdy uczestnik musi udawać znaną gwiazdę muzyki. Nowy odcinek, to nowe wcielenia i zaskakujące metamorfozy.

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Ewelina Lisowska jako Kora wykonała "Szare Miraże"

W najnowszym sezonie programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" nie zabrakło rockowych akcentów. Wokalistka Ewelina Lisowska musiała zaśpiewać utwór "Szare Miraże" i wcielić się w Korę. Legendarna wokalistka Maanamu zmarła 28 lipca 2018 i nadal ciężko pogodzić się z tak wielką stratą. Polscy wokaliści chętnie biorą na warsztat repertuar wokalistki, ale udawanie samej Kory to jeszcze trudniejsze zadanie. Czy Lisowska dała sobie radę z repertuarem Maanamu? Jurorzy byli zachwyceni jej występem. Sprawdźcie, czy i Wam cover Lisowskiej przypadnie do gustu:

Maanam w The Voice of Poland
Maanam w The Voice of Poland
Przeczytaj także The Voice of Poland 2018: Uczestniczka doprowadziła jurorów do płaczu śpiewając „Krakowski Spleen” Maanamu

Rockowe występy w talent show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

W popularnym programie Polsatu co rusz pojawią się rockowe akcenty. W poprzednich edycjach programu zobaczyliśmy sobowtórów Marilyna Mansona, Axla Rose'a czy Kazika. Miejmy nadzieję, że w kolejnych odcinkach usłyszymy kolejne covery rockowych hitów.

Zobacz także: "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Aktorka wcieliła się w Grzegorza Skawińskiego. Jak jej poszło?

Tagi: Duperele Kora Twoja Twarz Brzmi Znajomo