Ex Maanam napisał piosenkę dla Kory. Posłuchajcie utworu "Przebudzenie" nagranego z nową wokalistką [WIDEO]

09.06.2021 13:09
Kora z Maanam Fot. PIOTR FOTEK/REPORTER/East News

Ex Maanam postanowił uczcić 70. urodziny Kory udostępniając nowy utwór "Przebudzienie". Jak brzmi piosenka z Karoliną Leszko na wokalu?

8 czerwca obchodziliśmy 70. urodziny Kory. Z okazji okrągłej rocznicy urodzin w Warszawie odsłonięto specjalny mural na Bielanach. Co więcej, zespół Ex Maanam, składający się z byłych muzyków Maanamu postanowił stworzyć utwór poświęcony wokalistce. Jak brzmi kawałek "Przebudzenie"?

Polecamy

Ex Maanam napisał piosenkę dla Kory. Posłuchajcie utworu "Przebudzenie" nagranego z nową wokalistką [WIDEO]

W dzień urodzin Kory, na profilu grupy Ex Maanam pojawił się specjalny wpis oraz nowa piosenka zatytułowana "Przebudzenie":

Dedykujemy go tej wspaniałej artystce z którą Ryszard i Paweł współpracowali na scenie ponad ćwierć wieku. Muzykę dla Karoliny Leszko specjalnie na tę rocznicę skomponował Ryszard „Placho” Olesiński a Karolina napisała słowa do utworu. Tekst piosenki można interpretować na wiele sposobów. Każdy nosi swoje osobiste łańcuchy i kajdany. Życie pisze różne scenariusze a piosenka jest o pełnej świadomości siebie, swoich zachowań, reakcji i wyborów.

Posłuchajcie, jak brzmi najnowszy kawałek zespołu Ex Maanam:

Przypomnijmy, że w styczniu 2019 nastąpił koniec Złotego Maanamu, który tworzyli byli muzycy Maanamu - Ryszard Olesiński i Paweł Markowski oraz wokalistka Karolina Leszko-Tyczyńska. Po śmierci Kory jej mąż, Kamil Sipowicz zawarł porozumienie z byłymi muzykami Maanamu. Projekt zmienił nazwę na ExMaanam. Na początku lutego 2019 ogłoszono, że wokalistką zespołu będzie Karolina Gibka. Po dwóch latach zespół postanowił zmienić frontmankę - do zespołu wróciła Karolina Leszko-Tyczyńska,

Polecamy
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.