Ex-menedżerka Guns N’ Roses może pogodzić zespół?

Magda Słomka
10.04.2015 16:27
Ex-menedżerka Guns N’ Roses może pogodzić zespół? Fot. Alberto E. Tamargo / Sipa USA / East News, MediaPunch / Rex Features / East News

Przynajmniej sama tak twierdzi... Vicky Hamilton uważa, że byłaby w stanie zażegnać konflikt między Axlem a Slashem. Jak by to zrobiła?

Vicky Hamilton była menedżerką we wczesnych latach działalności Guns N’ Roses oraz Poison. Kobieta uważa, że odegrała znaczącą rolę w historii rocka.

Zdecydowanie przyczyniłam się do tego, że członkowie Guns N’ Roses odnaleźli swoją drogę. Kto wie, czy oni nadal nie żyliby tak jak wtedy, przesiadując w sali prób, robiąc ogniska i nie wiadomo co jeszcze. W tamtych czasach nie było nikogo innego, kto by się nimi opiekował, co jest przerażające.

Hamilton twierdzi, że mogłaby przyczynić się do zakończenia wieloletniego konfliktu między Axlem Rosem a Slashem, dzięki czemu zespół miałby szansę na reaktywację w klasycznym składzie. Uwaga, będzie rozczulająco...

Łączy nas tak wiele historii, że byłoby miło móc porozmawiać z Axlem, przytulić go i powiedzieć mu, że wszystko będzie dobrze. Czasami myślę, że jeśli siedziałabym z nimi w jednym pokoju, mogłabym naprawić ich relację. Jest różnica w tym, jak radzisz sobie z ludźmi, z którymi dorastałeś. Oni wiedzą, że kocham ich takimi, jakimi są naprawdę. Kochałam ich, gdy byli nikim.

Kobieta uważa, że nie miała żadnych ukrytych motywów kierując zespołem. Po prostu pomogła im być tak dobrymi w tym, co robią, jak to tylko możliwe.

Myślę, że mi się udało. Uratowałam ich od popełnienia wielu poważnych błędów.

Współpraca zespołu z menedżerką zakończyła się po tym, jak muzycy podpisali kontrakt z dużą wytwórnia płytową Geffen. Aktualnie Hamilton uczestniczy w akcji crowdfoundingoqwej w celu zebrania funduszy na książkę „Appetite For Dysfunction”, w której opowiada o swoich wspomnieniach związanych z Guns N’ Roses. Skąd wziął się pomysł na napisanie lektury?

Zdecydowałam się stworzyć tę książkę, ponieważ dobijam do 57 lat, a wspomnienia zaczynają powoli zanikać. Chcę temu zapobiec przez dokumentację swoich doświadczeń.

Czy możemy w przyszłości liczyć na powrót kapeli w klasycznym składzie? Tego nie wie nikt. Muzycy nie spotkali się nawet podczas wprowadzenia Guns N’ Roses do Rock and Roll Hall of Fame w 2012 roku. Adler, Slash i Duff McKagan zjawili się na ceremonii, podczas gdy Axl Rose i Izzy Stradlin woleli obserwować wszystko na ekranach telewizorów. Ale mamy dla Was pocieszające wiadomości. Dowiedzieliśmy się, że uwaga: Rose to, według kolegów z byłej kapeli, miły gość, wbrew pogłoskom o paskudnym charakterze muzyka...

Niedawno Doug Goldstein, były menedżer Guns N’ Roses, oświadczył, że to przez Michaela Jacksona między Axlem Rosem a Slashem zaczęło się psuć. Slash zdecydował się skomentować te twierdzenia. Jego zdaniem rewelacje menedżera nie mają nic wspólnego z prawdą.

Magda Słomka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.