Exodus nie myśli o emeryturze. Nowy album pojawi się w 2019 roku
Romana Makówka
07.06.2018 15:10
Exodus nie myśli o emeryturze. Nowy album pojawi się w 2019 roku Fot. materiały prasowe

Exodus nie zwalnia tempa. Nie dość, że już niedługo zagra w Katowicach, to również przymierza się do wydania nowej płyty.

Exodus znany jest doskonale wszystkim fanom thrash metalowych brzmień. Formacja powstała w 1980 roku w San Francisco, a jej założycielami byli gitarzysta Gary Holt, wokalista i perkusista Tom Hunting oraz obecny gitarzysta Metalliki – Kirk Hammett. Zespół uznawany jest za absolutną klasykę thrash metalu.
W najnowszym wywiadzie z Mosh Mag, wokalista zespołu Steve „Zetro” Souza, przyznał, że nie planuje emerytury:

Czemu miałbym o niej myśleć? Co innego mógłbym robić? Prowadzę świetne życie: między trasami koncertowymi mogę robić, co zechcę. Poza tym, szybko się nudzę - dlatego staram się zawsze być aktywny, jeździć na motorze, chodzić do kina i na siłownię. Ale muzyka jest dla mnie… cóż, czymś więcej. Jeśli więc, mogę występować dalej na tym samym poziomie, to czemu miałbym to chcieć zakończyć?

Kiedy ukaże się nowy album Exodus?

Zespół rzeczywiście nie myśli o emeryturze i kolejny album Amerykanów na się ukazać w 2019 roku.

Steve „Zetro” Souza występował w Exodus w latach 1986-1993 i 2002-2004. To on śpiewał na klasycznych albumach „Pleasures of the Flesh”, „Fabulous Disaster”, „Impact Is Imminent” i „Force of Habit”, a także znakomitym, wydanym po 12 latach przerwy „Tempo of the Damned”. Muzyk, po niemal dekadzie przerwy, zasilił w 2014 roku szeregi zespołu i zaśpiewał na ostatnim albumie grupy „Blood In, Blood Out”.

Tymczasem zespół ma spore plany koncertowe, w tym koncert w katowickim MegaClubie, który odbędzie się już 10 czerwca 2018. Jako support zaprezentują się dwie polskie formacje: Horrorscope oraz Mentor.

Exodus w Polsce 2018 - ceny biletów

  • 100 złotych w przedsprzedaży
  • 120 złotych w dniu koncertu

Bilety znajdziecie na ebilet.pl.

Romana Makówka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.