26.09.2014 11:06

Exodus ujawnił tracklistę do nowego albumu

Nowa płyta legendy thrash metalu jest już prawie gotowa. Europejska premiera "Blood In Blood Out" odbędzie się 10 października. W kawałku tytułowym, usłyszymy solo Kirka Hammetta. Zobacz tracklistę!

Exodus ujawnił tracklistę do nowego albumu
foto: materiały prasowe

To 10 studyjny album Exodusa. Rob Dukes odszedł w pokoju i pojechał ze swoją żonką w podróż poślubną, a na "majka" z powrotem wskoczył Steve "Zetro" Souza. Muzyk był frontmanem Exodusa w latach 1986 i 1993 oraz 2002 i 2004.

"

To dotychczas najlepszy album Exodusa. 11 zabójczych numerów i przysięgam na Boga, że tak właśnie jest. Wcześniej, w tym roku wydałem płytę ze swoim innym zespołem, "Hatriot" i do tej pory myślałem, że to był najlepszy thrashowy album roku. Teraz muszę przyznać, że to jednak drugie najlepsze thrashowe wydanie tego roku... "Blood In Blood Out" jest wyjątkowo zajebiste. "

Za projekt okładki odpowiada Pär Olofsson, który specjalizuje się w tego typu projektach. Szwedzki artysta współpracował z Exodusem przy okazji kompilacji "Let There Be Blood", czyli charakterystycznej okładki z syjamskimi bliźniakami.

Jest data wydania, jest okładka, a teraz poznaliśmy także pełną tracklistę albumu:

1 – Black 13
2 – Blood In, Blood Out
3 – Collateral Damage
4 – Salt The Wound
5 – Body Harvest
6 – BTK
7 – Wrapped In The Arms Of Rage
8 – My Last Nerve
9 – Numb
10 – Honor Killings
11 – Food For The Worms

Jako, że solówka Kirka Hammeta zdobi tytułowy utwór nowego albumu, oto przedsmak całego materiału.

trustekpan trustekpan
Tagi: Exodus Rock News