30.04.2015 14:22

Faith No More i koncertowe zachcianki

Najważniejsze są ręczniki puszyste jak małe króliki w letni dzień... Czego jeszcze życzył sobie zespół od koncertowych organizatorów w 2010 roku?

Faith No More i koncertowe zachcianki
foto: Carly & Art, CC BY-SA 2.0

Faith No More w 2010 roku zagrał sporo koncertów. Aby odbyć trasę w pełni komfortowo, kapela przekazała organizatorowi listę rzeczy niezbędnych do użytku na backstage’u i nie tylko. Jest naprawdę dziwnie. Dodajmy, że jest to ponoć 17 strona z 42. Ciekawe czy z takimi wymaganiami spotkają się też organizatorzy koncertu Faith No More, który odbędzie się 8 czerwca 2015 roku w krakowskiej Tauron Arenie...

Laska:

Wymagamy jednej laski do wykorzystania na scenie przez Pana Pattona. Znajdźcie dla nas coś ciekawego. Najprawdopodobniej laska już do was nie wróci, upewnijcie się więc, że możecie spisać ją na straty.

Garderoba:

  • 1 małpa – najlepiej żywa. Podrzucanie kup jest nie do przyjęcia, ale ich jedzenie jest w porządku.
  • Zbiór najbardziej rubasznych magazynów dla dorosłych, na których można ułożyć swoje ręce i oddać się fantazjom. Im bardziej perwersyjne, tym lepiej. Zespół zaakceptuje tylko te najbardziej zdeprawowane i wypaczone.
  • Próbki wszelkich lokalnych przysmaków (aligatory, raki, lody w wafelkach, grill i tak dalej).
  • 12 mięsnych australijskich ciast  - mięso musi być różnorodne, prosimy o uwzględnienie także tego z kangura.

Ręczniki:

Zespół i załoga wymaga trzech tuzinów (36 sztuk) wypranych, dużych ręczników kąpielowych. Ręczniki mają być dostarczone do Biura Produkcji - ŻADNYCH BAROWYCH RĘCZNIKÓW POD GROŹBĄ ŚMIERCI.

Faith No More wymaga dwóch tuzinów (24 sztuki) wypranych, średnich, czarnych ręczników na scenę. Mają być dostarczone do Biura nie później niż o 14.00.

Prosimy aby wszystkie ręczniki były wyprane, wysuszone i puszyste* tylko dla nas.

*puszyste jak małe króliki w letni dzień.

FNMRIDERUS1

Wiemy, że artyści często specjalnie wymyślają ekstremalnie absurdalne życzenia tylko po to, by sprawdzić czy organizatorzy w ogóle czytają ich ridery koncertowe. Jeśli ciągle mało Wam informacji tego typu, przeczytajcie o 10 najdziwniejszych zachciankach gwiazd rocka!

Magda Słomka
Tagi: Duperele Faith No More