Faith No More o lęku separacyjnym...

Magda Słomka
16.12.2015 09:00
Faith No More o lęku separacyjnym... Fot. kadr z wideo

Amerykanie udostępnili teledysk do kawałka pochodzącego z ich ostatniego krążka. Zobaczcie klip do utworu „Separation Anxiety”!

Płyta „Sol Invictus” wydana w maju 2015 roku (pierwsza po „Album Of The Year” z 1997 roku) doczekała się kolejnego promującego ją wideo po „Sunny Side Up”.

Klip przedstawia sceny z filmu „Dementia”, który powstał w 1955 roku. Jest to obraz z pogranicza filmu noir i horroru. Przedstawia historię młodej kobiety, która pewnego razu budzi się w tanim pokojowym hotelu po koszmarnym śnie. Widzowie zaczynają się zmagać ze wspomnieniami z jej dzieciństwa. Warto dodać, że kobieta zabiła swojego ojca po tym, jak on zamordował jej matkę... Obraz trafił do kin dopiero trzy lata po wyprodukowaniu ze względu na cenzurę. Publiczność nie zrozumiała przekazu reżysera, w związku z tym twórcy postanowili wzbogacić film o narrację z offu.

Jesteście ciekawi jak ten mroczny obraz współgra z muzyką? Zobaczcie teledysk Faith No More!

Faith No More już w lipcu 2015 roku zapowiedział, że posiada materiał na 8. studyjną płytę. Mike Patton zdradził, w jaki sposób wygląda planowanie przyszłości w wydaniu kapeli...

Jedyną stałą jest to, by nie wychodzić z planami w zbyt odległą przyszłość, nie dokonywać żadnych zobowiązań, które oznaczałyby przymus chodzenia na kompromisy. Zróbmy to krok po kroku i zobaczymy, jak będziemy czuć się po tym koncertowym roku. Bóg jeden wie, co się wydarzy później.

Z okazji 30-letniej rocznicy ukazania się debiutanckiego albumu kapeli, „We Care A Lot”, pojawi się specjalna edycja tej płyty. Odświeżone wydawnictwo ma ukazać się w 2016 roku.

W ramach ciekawostek nie sposób nie dodać, że serwis Antyradio.pl jako pierwszy zaprezentował fragment książki „Faith No More. Królowie życia (i inne nadużycia)” autorstwa Macieja Krzywińskiego.

Podoba Wam się nowy klip Faith No More?

Magda Słomka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.