Faith No More pokazał macedoński klip

Aleksandra Degórska
30.09.2016 09:57
Faith No More pokazał macedoński klip Fot. kadr z wideo

Zespół podzielił się z fanami nowym teledyskiem do singla „Cone of Shame”. Zobaczcie teledysk, który został nagrany w Macedonii.

Klip powstał do utworu, który pochodzi z ostatniej studyjnej płyty zatytułowanej „Sol Invictus” z maja 2015 roku. Był to pierwszy krążek wydany przez kapelę od ukazania się „Album Of The Year” z 1997 roku, jak więc widać Faith No More kazał długo czekać fanom na nowy materiał.

Dotychczas poznaliśmy teledyski do utworów „Sunny Side Up” oraz „Separation Anxiety”. Na kolejny singiel wybrano „Cone of Shame”, do którego powstał teledysk przypominający thriller z alfonsem i młodą damą w opałach.

Zobaczcie zatem, jak prezentuje się ten klip:

Basista Billy Gould tak opowiedział o najnowszym teledysku, który postanowiono nagrać w Europie:

To jest jeden z tych numerów, do których musi powstać klip, bo mocno wpływa na wyobraźnię. Utwór ma brzmienie americany, więc łatwo byłoby nagrać teledysk w Arizonie czy w Nowym Meksyku. Jednak będąc kilka razy w Macedonii - jest tam atmosfera, która pasowała do tego utworu. Goce Cvetanovski jako reżyser zrozumiał to natychmiastowo. Wiedział co z tym zrobić i wraz ze świetną obsadą zdołał stworzyć coś bardzo mrocznego, pięknego i filmowego.

W międzyczasie zespół wydał reedycję swojej debiutanckiej płyty „We Care A Lot” z okazji 30-lecia oraz krążki „King For a Day Fool For a Lifetime” z 1995 roku oraz „Album of the Year” z 1997 roku.

Co więcej limitowana edycja „Cone of Shame” na 7-calowym winylu ukaże się w Black Friday 25 listopada 2016. Fani kapeli zatem nie mają powodów do narzekania.

Jak oceniacie nowy klip od Faith No More?

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.