19.09.2014 14:56

Faith No More ukołysze (nie tylko) twoje dziecko

Martwisz się o edukację muzyczną kolejnego pokolenia? Dzięki Twinkle Twinkle Little Rock Star już nie musisz. Do grona artystów, z których utworów zrobiono kołysanki, dołączyli właśnie Faith No More.

Faith No More ukołysze (nie tylko) twoje dziecko

O gust muzyczny warto zacząć dbać od samego początku. Jeśli w domu waszym, waszego rodzeństwa, wujostwa, sąsiadów pojawił się niedawno nowy, mały człowieczek, koniecznie zaserwujcie mu prezent. Niech do snu od teraz słucha najświeższych kołysanek Faith No More – „Falling to Pieces”, „From Out of Nowhere” albo „Easy”. Niech od maleńkości uczy się, co dobre.

Z próbkami dziecięcych wersji utworów zapoznać się można tutaj. Cały, niemal 50-minutowy, album „Lullaby Versions of Faith No More” dostępny jest od 16 września 2014 roku. Możecie być pewni, że nawet największy wyjec nie wysłucha tego do końca i wszyscy szybko odzyskają spokój.

Inne rockowe przeboje w usypiającej wersji

Faith No More nie są pierwszymi, których Twinkle Twinkle Little Rock Star wzięło na tapetę. Metallica, Korn, System of a Down, Iron Maiden, Slipknot, Slayer, A Perfect Circle, Tool, Guns N’ Roses – wybierzcie, co lubicie najbardziej. Nikt nie poda Was do sądu za indoktrynację czy też katowanie zbyt ostrymi dźwiękami delikatnych uszu noworodka. A może za kilkanaście lat oszczędzone nam będzie słuchanie jakiejś Margaret czy kolejnego Dawida Kwiatkowskiego.

Urszula Drabińska
Tagi: Rock News Duperele Faith No More