Faith No More w domu starców, czyli klip do „Sunny Side Up”

Magda Słomka
20.10.2015 18:44
Faith No More w domu starców, czyli klip do „Sunny Side Up” Fot. kadr z wideo

Amerykański zespół podzielił się z fanami teledyskiem do utworu pochodzącego z najnowszego krążka. Zobaczcie wideo!

Po trasie koncertowej promującej długo wyczekiwany album „Sol Invictus” wydany w maju 2015 roku, która obejmowała między innymi występ Faith No More w Krakowie, zespół wcale nie odpoczywa. Grupa zrobiła niespodziankę swoim wielbicielom i udostępniła teledysk do utworu „Sunny Side Up”.

Klip wyreżyserował Joe Lynch, który wpadł na wizję przedstawienia muzyków w o wiele starszym wcieleniu... Sceny teledysku mają miejsce na stołówce w trakcie chyba niezbyt smacznego śniadania... Wszystko odmienia się, gdy pielęgniarki podają podopiecznym podejrzanie wyglądające tabletki.

Czy w przyszłości Faith No More będzie grywać w domu spokojnej starości, w którym zamiast leku na demencję otrzymuje się LSD? Najprawdopodobniej nie. I właśnie dlatego zapoznajcie się z nietypową wizją reżysera.

Zespół Faith No More mimo napiętego grafiku w 2015 roku już w lipcu zapowiedział, że ma materiał na 8. studyjną płytę. Mike Patton opowiedział, w jaki sposób wygląda planowanie przyszłości w wydaniu kapeli...

Jedyną stałą jest to, by nie wychodzić z planami w zbyt odległą przyszłość, nie dokonywać żadnych zobowiązań, które oznaczałyby przymus chodzenia na kompromisy. Zróbmy to krok po kroku i zobaczymy, jak będziemy czuć się po tym koncertowym roku. Bóg jeden wie, co się wydarzy później.

W ramach oczekiwania na nową płytę i tego, czy muzycy będą odpowiednio wypoczęci, by ją nagrać mamy dla Was ciekawostkę... Serwis Antyradio.pl jako pierwszy zaprezentował fragment książki „Faith No More. Królowie życia (i inne nadużycia)” autorstwa Macieja Krzywińskiego.

Podoba Wam się nowy klip Faith No More?

Magda Słomka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.