Fall Out Boy i Panic! at the Disco w wykonaniu orkiestry

Aleksandra Degórska
19.10.2015 18:38
Fall Out Boy i Panic! at the Disco w wykonaniu orkiestry Fot. kadr z wideo

Czy taka muzyczna mieszanka jest w ogóle możliwa? Oczywiście, że tak! Posłuchajcie, co wykonała orkiestra dęta marszowa The Marching 110. Siądziecie z wrażenia!

Przychodzisz na mecz Uniwersytetu Ohio z Western Michigan, na murawę wchodzą muzycy, myślisz sobie – znowu zaczną grać jakieś nudy. Orkiestra Uniwersytetu Ohio, która nazywa się The Marching 110 i składa się z 245 osób, wpadła na ciekawy pomysł, jak rozruszać publikę. Po co wykonywać oklepany repertuar, jeśli można zaserwować widzom utwory popularnych kapel?

Orkiestra wykonała instrumentalną wersję nowego singla Panic! At The Disco „Victorious”. Trzeba przyznać, że zarówno oprawa muzyczna, jak i sam układ taneczny robią wrażenie. Artyści podeszli z humorem do tego zadania, co wywarło bardzo pozytywną reakcję wśród widzów.

Zobaczcie, jak zespół poradził sobie z tą kompozycją:

Wokalista Panic! at the Disco udostępnił nagranie tego występu na swoim Twitterze i ograniczył się do krótkiego komentarza, pisząc, że jest to po prostu niesamowite:

Kolejnym zaskoczeniem dla widzów było wykonanie utworu „Uma Thurman” z ostatniego krążka Fall Out Boy, zatytułowanego „American Beauty/American Psycho”. Do wykonania tej kompozycji zaproszono jeszcze 20 zespołów ze szkół średnich. Rozmach tego przedsięwzięcia jest spektakularny:

Jeżeli jesteście spragnieni brzmienia klasycznych instrumentów w takim nietuzinkowym repertuarze, polecamy Motorhead „Ace Of Spades” w wersji orkiestrowej, jak również Metallikę w interpretacji warszawskiej orkiestry gitarowej.

Jak Wam się podobają Fall Out Boy oraz Panic! at the Disco w instrumentalnych wersjach?

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.