Fan AC/DC zagrał koncert dla sąsiadów na balkonie podczas epidemii [WIDEO]
06.04.2020 14:05
Fan AC/DC zagrał koncert dla sąsiadów na balkonie podczas epidemii [WIDEO] Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

Moda na koncertowanie na balkonach podczas pandemii trwa. Tym razem czas w izolacji postanowił umilić sobie fan AC/DC.

Pandemia to czas, w którym każdy z nas powinien poważnie podejść do zaleceń władz i unikać kontaktów międzyludzkich. Wyklucza to oczywiście zarówno organizację jak i uczestnictwo w koncertach. Zapewne wielu osobom wiosenne plany koncertowe posypały się jak domek z kart. Zarówno artyści jak i ich fani nie ukrywają, że tęsknią za występami na żywo i energią, którą ładowali baterię na kolejne dni.

Fan AC/DC zagrał koncert dla sąsiadów na balkonie 

Dlatego wielu muzyków decyduje się na koncerty online. W sieci pojawia się także coraz więcej archiwalnych transmisji z kultowych wydarzeń muzycznych. Jeden z najpopularniejszych zespołów metalowych na świecie zaoferował fanom "Poniedziałki z Metalliką", podczas których grupa udostępnia słuchaczom transmisję z ważnych występów.

Przeczytaj także

Także osoby "uwięzione" w domach w ramach izolacji nie siedzą bezczynnie. Tradycja grania muzyki na balkonach narodziła się we Włoszech, gdzie jeszcze do niedawna pandemia zbierała najowocniejsze żniwo. Jeden z balkonowych wykonawców okazał się gitarzystą deathmetalowej formacji, który zafundował sąsiadom cover Slayera.

Posłuchaj podcastu

Tym razem na balkon wyszli fani australijskiej grupy AC/DC. Gitarzysta nie tylko zagrał dla sąsiadów mini koncert, ale też zadbał o odpowiedni strój i otoczenie. Muzyk wywiesił na balkonie flagę ulubionego zespołu, założył czapkę, marynarkę krawat i charakterystyczne krótkie spodenki imitujące mundurek. Wszystko po to by jak najbardziej upodobnić się do oryginału.

Nagranie z mini występu Włocha trafiło do sieci, możecie zobaczyć je poniżej:

Zobacz też: Wirtualna wyprawa na szczyt Mount Everestu - możecie śledzić ją online! 

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.