Fan AC/DC zagrał na swoim dziecku "Thunderstruck" [WIDEO]

22.01.2020 10:20
Fan AC/DC zagrał na swoim dziecku "Thunderstruck" [WIDEO] Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

Matt MacMillan zmontował urocze wideo z udziałem swojego małego synka. Z dźwięków, które wydaje malec, tata skleił utwór AC/DC.

Pomysłowość ludzi w internecie nie przestaje zadziwiać. Fani muzyki rockowej potrafią sprawić, że ich ulubione kawałki "śpiewają" psy, a Donald Trump nuci "Du Hast" Rammsteina. Wystarczy trochę wyobraźni i podstawowa umiejętność montażu.

Fan AC/DC zagrał na dziecku "Thunderstuck"

Tym razem twórca Matt MacMillan postanowił skleić fragmenty nagrań, na których pojawia się jego mały synek. Dziecko kicha, śmieje się i gaworzy na krótkich nagraniach, które youtuber sprytnie połączył w ulubiony utwór AC/DC. Malec nieświadomie nagrał cover popularnego hitu "Thunderstruck".

Przeczytaj także

Matt MacMillan udostępnił wideo z podpisem:

Nagrałem mojego syna, który wydaje odgłosy charakterystyczne dla dzieci i zorientowałem się, że mogę ułożyć je w rytm "Thunderstruck" AC/DC.

AC/DC powrócą z Brianem Johnsonem jeszcze w tym roku?

20 stycznia 2020 roku australijski radiowiec, Eddie McGuire poinformował fanów AC/DC, że zgodnie z tym, czego udało mu się dowiedzieć, grupa powróci na scenę w 2020 roku. Dziennikarz zapowiedział, że muzycy nagrają nowy album studyjny z Brianem Johnsonem już w lutym, a potem ruszą w trasę koncertową. Zespół nie odniósł się jeszcze do słów radiowca.

Zobacz też: Sprzedaż płyt Rush wzrosła prawie dwudziestokrotnie po śmierci Neila Pearta 

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.