20.11.2018 12:56

Fan Coreya Taylora wtargnął na scenę podczas koncertu. W porę rzuciła się na niego ochrona

Podczas ostatniego koncertu Stone Sour w Rosji doszło do dziwnego incydentu. Jeden z fanów wtargnął na scenę i biegł w kierunku Coreya Taylora. Musiała zareagować ochrona.

Corey Taylor Stone Sour
foto: B2820Retna/Avalon.red/REPORTER/EAST NEWS

Zatwardziali fani są w stanie zrobić wiele, żeby znaleźć się jak najbliżej ulubionych muzyków. Przebywają ogromne ilości kilometrów w pogoni za idolami i spędzają długie godziny pod sceną, żeby przeżywać koncert z jak najlepszego miejsca z nadzieją, że zostaną zauważeni przez artystów. Jednak są też tacy, których determinacja sprawia, że łamią zasady imprezy i narażają się na duże nieprzyjemności. Stało się tak w przypadku jednego z fanów Coreya Taylora.

Fan Coreya Taylora wtargnął na scenę podczas koncertu

16 listopada 2018 roku w Moskwie odbył się koncert grupy Stone Sour. Wszystko przebiegało zgodnie z planem, gdy nagle w trakcie występu na scenę wtargnął jeden z rosyjskich fanów. Ochroniarze Coreya Taylora, w kierunku którego biegł mężczyzna, zareagowali natychmiast. Złapali fana w biegu i siłą ściągnęli ze sceny. Niestety nie wiemy, co dalej stało się z mężczyzną. Możemy się jednak domyślać, że został usunięty z koncertu swoich idoli, a sprawa mogła wylądować na policji. 

Corey Taylor również zareagował na tę niecodzienną sytuację. "Do dupy. stary" - rzucił w kierunku fana, a po skończeniu utworu "Bother", który akurat grał, dodał ze złością:

"

Nie wchodź na moją scenę, skur*ysynu! "

Slipknot zagra koncert w Polsce w 2019 roku

Grupa Slipknot z Coreyem Taylorem pojawi się na koncercie w Polsce w 2019 roku. Zespół zagra na Mystic Festivalu, gdzie pojawi się o wiele więcej gwiazd. 26 czerwca 2019 roku w TAURON Arenie Kraków usłyszymy też Kinga Diamonda, Testament, Amon Amarth czy Trivium. Ostatnim ogłoszonym zespołem na festiwalu jest Emperor, jednak organizatorzy deklarują, że to nie koniec niespodzianek.

Joanna Chojnacka