10.10.2019 09:55

Fan Guns N' Roses dostał dożywotni zakaz chodzenia na koncerty kapeli. Co przeskrobał?

Mężczyzna mocno podpadł Guns N' Roses, bo udostępnił w sieci niewydany materiał kapeli. Amerykański zespół postanowił walczyć z piraceniem muzyki.

Guns N' Roses
foto: I Zorstan/DYDPPA/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Axl Rose nigdy nie zapomina! Szczególnie jeśli piracisz muzykę Guns N' Roses. Rick Dunsford to wielki fan zespołu, który chciał wybrać się na kolejny występ kapeli 7 października 2019 w Bank Arena w Wichita. Byłby to jego 33. koncert Guns N' Roses, jednak ochrona nie wpuściła go na teren imprezy.

Fan Guns N' Roses dostał dożywotni zakaz chodzenia na koncerty kapeli. Co przewinił?

Co takiego przewinił fan kapeli? To właśnie on udostępnił online materiał z płyty "Chinese Democracy", który nie trafił ostatecznie na album. W konsekwencji Rick Dunsford dostał dożywotni zakaz chodzenia na koncerty Guns N' Roses. To dosyć dotkliwa kara dla takiego fana. Zobaczcie wideo z zajścia:

Guns N' Roses
Guns N' Roses
Przeczytaj także Niepublikowane utwory Guns N' Roses wyciekły do sieci

W lipcu 2019 na stronie Guns N' Roses Central pojawiły się fragmenty niewydanych piosenek Guns N' Roses. Utwór "Atlas Shrugged" został nagrany razem z Brianem Mayem z Queen. W sumie pojawiło się 15 płyt z niewydanym materiałem kapeli z sesji poświęconej albumowi "Chinese Democracy". Jedną z nich nabył właśnie Rick Dunsford i postanowił podzielić się tą muzyką z innymi fanami kapeli. 

Alternative Nation twierdzi, że Axl może odświeżyć te stare piosenki i wykorzystać je na nowym albumie. Na razie zespół milczy i nie udziela informacji na temat nowego wydawnictwa.

Zobacz także: Grupa Guns N' Roses zagrała pierwszy koncert w 2019 roku. Znamy setlistę [WIDEO]

Tagi: Duperele Guns N Roses