10.09.2019 13:43

Fan metalu stawił czoła huraganowi z flagą USA w dłoni przy muzyce Slayera [WIDEO]

Wierny słuchacz Slayera ze Stanów postanowił zmierzyć się z huraganem Dorianem przy akompaniamencie ulubionej muzyki. Nakręcił wideo ze swoich wyczynów.

Slayer
foto: Romana Makówka/Antyradio.pl

Jak przekonaliśmy się już wielokrotnie, wierni fani Slayera są zdolni do wszystkiego. Jeden z nich np. dopłynął na koncert ulubieńców wpław i został uhonorowany na specjalnej puszcze piwa Budweiser. Tym razem jeden ze słuchaczy członków Wielkiej Czwórki thrash metalu postanowił stawić czoła huraganowi z muzyką Slayera w tle. 

Fan Slayera kontra huragan Dorian [WIDEO]

Lane Pittman zasłynął ze swojego odważnego hobby, którym dzieli się na YouTubie. Mężczyzna kręci krótkie filmy podczas huraganów. Zdarza się nawet, że Pittman występuje w niebezpiecznej scenerii w samej bieliźnie. Zawsze jednak dumnie dzierży w dłoni flagę USA.

Projektant mody wykorzystał modeli przebranych za black metalowców na pokazie w barze McDonald's
Projektant mody wykorzystał modeli przebranych za black metalowców na pokazie w barze McDonald's
Przeczytaj także Projektant mody wykorzystał modeli przebranych za black metalowców na pokazie w barze McDonald's

Ameykanin zainteresował swoją działalnością internetowych widzów w 2016 roku. Wówczas do sieci trafiło wideo, na którym uprawia headbanging, podczas gdy wszyscy chronią się i uciekają przed niebezpiecznym huraganem. 

Tym razem półnagi Pittman wymachuje flagą Stanów Zdjednoczonych stojąc na dachu. W tle słyszymy utwór Slayera, a wokół mężczyzny szaleje huragan. Fan grupy postanowił wykorzystać popularność swoich filmów i wraz z publikacją filmu, ogłosił zbiórkę pieniędzy na poszkodowanych przez huragan Dorian, który przeszedł przez kraj i dokonał wielu zniszczeń. 

Zobacz też: Fani Slayera rywalizują w "Screaming Slayer Challenge" 

Tagi: Rock News Slayer