08.10.2019 10:24

Fan metalu zaśpiewał "Spit It Out" Slipknota w programie The Voice

W programie The Voice w Birmie wokalista zachwycił jurorów wykonaniem utworu Slipknota. Metal zaśpiewał "Spit It Out" z 1999 roku. 

Slipknot
foto: Romana Makówka/Antyradio.pl

Programy typu talent show od lat nie tracą na popularności. Dzięki tego typu rywalizacjom mogliśmy poznać chociażby jednego z najpopularniejszych muzyków w Polsce, Dawida Podsiadło, który niedawno zagrał koncert dla 60 tysięcy fanów na Stadionie Narodowym w Warszawie. Programy takie jak "Mam Talent", "X Factor" czy "The Voice" trafiły do niemal każdego zakątku świata. 

Slipknot - Spit It Out w wykonaniu metala

Znany program The Voice jest emitowany także w Birmie. W jednym z odcinków na scenie pojawił się Novem Htoo, fan metalu. Wokalista wyszedł na scenę i wykonał "Spit It Out" z repertuaru Slipknota. Głos muzyka spodobał się wszystkim trenerom, a metal mógł wybrać sobie ulubionego jurora, z którym będzie współpracował w kolejnych etapach rywalizacji. Świetny występ chłopaka możecie zobaczyć poniżej:

Slipknot
Slipknot
Przeczytaj także Jak brzmi "Unsainted" Slipknota na skrzypcach? Nastolatka zaskoczyła wszystkich [WIDEO]

Slipknot w Polsce w 2020 roku

Grupa Slipknot zagra koncert w Polsce 6 lutego 2020 roku. Muzycy wystąpią w łódzkiej Atlas Arenie, a gościem specjalnym imprezy będzie polski Behemoth. Bilety na wydarzenie w cenie od 170 złotych są dostępne na stronie livenation.pl. 

Zobacz też: Utwór Slipknota zagrany na małym zestawie perkusyjnym w... lodówce [WIDEO] 

Tagi: Rock News Slipknot