04.02.2019 16:10

Fan nagrał cały koncert KISS. Tak będzie wyglądał występ grupy w Polsce? [WIDEO]

31 stycznia 2019 roku odbył się pierwszy koncert KISS w ramach trasy End of the Road. Jeden z obecnych fanów nagrał cały występ. 

KISS
foto: kadr z wideo/Front Row Monster

Grupa KISS po ponad 45-letniej działalności postanowiła zakończyć działalność. Muzycy chcą pożegnać się z fanami, dlatego zaplanowali największą trasę koncertową w karierze. Podczas End of the Road World Tour grupa pojawi się także w Polsce. KISS zagra 18 czerwca 2019 roku w TAURON Arenie Kraków.

>> TUTAJ KUPISZ BILET NA KONCERT KISS W POLSCE <<

W ramach przygotowania do tournee, zespół poprosił fanów o pomoc w tworzeniu playlisty, która mogła mieć wpływ na dobór numerów, które ostatecznie trafiły na setlistę. 

Kiss zapowiedział na 2019 największą trasę koncertową w karierze
Kiss zapowiedział na 2019 największą trasę koncertową w karierze
Przeczytaj także Kiss zapowiedział na 2019 największą trasę koncertową w karierze

KISS: Fan nagrał cały koncert w Vancouver

Pierwszy koncert w ramach End of the Road World Tour odbył się 31 stycznia 2019 roku. Grupa zagrała w Rogers Arenie w Vancouver. Na scenie przed KISS pojawił się David Garibaldi. Artysta łączący podczas swoich występów muzykę ze sztuką. Premierowy występ KISS zarejestrował jeden z fanów obecnych na koncercie i udostępnił na YouTubie w bardzo dobrej jakości. Czerwcowy koncert w Polsce może wyglądać bardzo podobnie:

Sprawdź: >>KISS zaprezentował, jak powstaje ich scena na pożegnalną trasę<<

Joanna Chojnacka
Tagi: Rock News Kiss