04.01.2017 14:04

Fan przespał cały koncert metalowego zespołu

Niektórym nie przeszkadza naprawdę głośny łomot i słodko sobie śpią śniąc nie wiadomo o czym. Zobaczcie, jak pewien pan przyciął komara siedząc na samej scenie. Czy koncert był aż tak nudny?

Fan przespał cały koncert metalowego zespołu
foto: materiały prasowe; Caryca Pejnta

Ludziom zdarza się przysnąć w publicznym transporcie, filharmonii, w szkole czy w pracy... ale na koncercie? Jak niby można spać, gdy metalowa kapela wali w gary, szarpie struny gitar, a wokalista wydziera się do mikrofonu. Jakoś jest to jednak możliwe i mamy na to dowód!

Kapela FÓRN, która wykonuje Funeral Doom zagrała 20-minutowy koncert 30 grudnia 2016 roku o godzinie 15:00 w Brooklynie. Pora jest w tym kontekście niezwykle ważna, bo jeden z fanów po prostu przespał cały set siedząc na scenie. Koncert metalowej kapeli za dnia... i facet po prostu smacznie sobie spał, gdy kapela dawała czadu.

Nie wierzycie? My też nie wierzyliśmy, aż do momentu, gdy obejrzeliśmy to nagranie:

Kapela sama nieco zaniepokoiła się tym kolesiem i napisała następującą wiadomość na swoim profilu na Facebooku:

"

Najwidoczniej godzina 15:00 jest dla niektórych zbyt późną porą na set, o czym świadczy ten facet, który zemdlał na scenie i nikt z nas w jakiś sposób go nie zauważył. Czy ktoś może sprawdzić, czy on żyje? "

Fan sam odpowiedział na to pytanie twierdząc, że jest cały i zdrowy. Najwidoczniej słuchacz jest słabym zawodnikiem i ilość spożytego alkoholu spowodowała taką, a nie inną reakcję organizmu.

A Wy kiedyś zasnęliście na koncercie?

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele