22.06.2017 15:06

Fan rzucił kubkiem w Chestera Benningtona wykonującego „Heavy”

Podczas koncertu na Hellfest jeden z fanów postanowił pokazać swoją dezaprobatę i rzucił plastikowy kubek w stronę sceny.

Fan rzucił kubkiem w Chestera Benningtona wykonującego „Heavy”
foto: kadr z wideo

Czy Wam singiel „Heavy” też nie przypadł do gustu? Wielu fanów po wysłuchaniu pierwszego singla zwątpiło w Linkin Park, który na nowym krążku zatytułowanym „One More Light” zdecydował się na popowe brzmienia. YouTuberzy postanowili nawet przerobić ten singiel w stylu nu metalu i w takiej odsłonie kawałek prezentuje się o niebo lepiej.

W związku z promocją nowego krążka Linkin Park podczas swoich koncertów, m.in. w Krakowie gra również numery z nowego wydawnictwa. Podczas występu formacji na Hellfest we Francji doszło do nieprzyjemnej sytuacji, gdy kapela akurat wykonywała „Heavy”.

Ktoś z publiczności rzucił w Chestera Benningtona kubkiem. Wokalista chciał wywołać go z tłumu, ale najwidoczniej fanowi zabrakło odwagi, żeby stanąć twarzą w twarz z muzykiem. Bennington dokończył utwór i pod koniec kawałka przesłał nawet buziaki w stronę niesfornego widza.

Chester wspomniał o tej sytuacji na swoim profilu na Twitterze przyznając, że po tym jak przesłał całusy fan uśmiechnął się i pokazał mu ręce ułożone w kształcie serca.

Niestety do takich nieprzyjemnych sytuacji dochodziło już nieraz - m.in. Tom Araya został opluty przez fana podczas koncertu w ramach San Diego Comic-Con International. Natomiast na koncercie Iron Maiden wokalista Bruce Dickinson użył mocnych słów, żeby uspokoić mężczyznę, który chciał rozpocząć bójkę. 

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Linkin Park Chester Bennington