Fan rzucił kubkiem w Chestera Benningtona wykonującego „Heavy”

Aleksandra Degórska
22.06.2017 15:06
Fan rzucił kubkiem w Chestera Benningtona wykonującego „Heavy” Fot. kadr z wideo

Podczas koncertu na Hellfest jeden z fanów postanowił pokazać swoją dezaprobatę i rzucił plastikowy kubek w stronę sceny.

Czy Wam singiel „Heavy” też nie przypadł do gustu? Wielu fanów po wysłuchaniu pierwszego singla zwątpiło w Linkin Park, który na nowym krążku zatytułowanym „One More Light” zdecydował się na popowe brzmienia. YouTuberzy postanowili nawet przerobić ten singiel w stylu nu metalu i w takiej odsłonie kawałek prezentuje się o niebo lepiej.

W związku z promocją nowego krążka Linkin Park podczas swoich koncertów, m.in. w Krakowie gra również numery z nowego wydawnictwa. Podczas występu formacji na Hellfest we Francji doszło do nieprzyjemnej sytuacji, gdy kapela akurat wykonywała „Heavy”.

Ktoś z publiczności rzucił w Chestera Benningtona kubkiem. Wokalista chciał wywołać go z tłumu, ale najwidoczniej fanowi zabrakło odwagi, żeby stanąć twarzą w twarz z muzykiem. Bennington dokończył utwór i pod koniec kawałka przesłał nawet buziaki w stronę niesfornego widza.

Chester wspomniał o tej sytuacji na swoim profilu na Twitterze przyznając, że po tym jak przesłał całusy fan uśmiechnął się i pokazał mu ręce ułożone w kształcie serca.

Niestety do takich nieprzyjemnych sytuacji dochodziło już nieraz - m.in. Tom Araya został opluty przez fana podczas koncertu w ramach San Diego Comic-Con International. Natomiast na koncercie Iron Maiden wokalista Bruce Dickinson użył mocnych słów, żeby uspokoić mężczyznę, który chciał rozpocząć bójkę. 

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.