25.11.2016 12:34

Fan wymiótł na gitarze razem z Five Finger Death Punch

Choć wokalista miał obawy, to jednak zgodził się, żeby wielbiciel zespołu wskoczył na scenę i zagrał fragment utworu „Under And Over It”. Czy fan poradził sobie z tremą?

Fan wymiótł na gitarze razem z Five Finger Death Punch
foto: kadr z wideo

Ostatnio pojawia się coraz więcej historii o tym, jak to znane zespoły zapraszają na scenę swoich fanów. Najczęściej takie osoby mają tabliczkę czy koszulkę z napisem informującym, że chcą zagrać konkretny numer kapeli. Do takich sytuacji dochodziło m.in. na koncertach Green Day czy Alice in Chains.

Teraz chcemy Wam pokazać kolejnego szczęśliwca, który wskoczył na scenę podczas występu Five Finger Death Punch. Kapela ma już doświadczenie w zapraszaniu swoich wielbicieli do wspólnego muzykowania, bowiem podczas show na Chicago Open Air wystąpili razem z małą dziewczynką, która stała w pierwszych rzędach i znała teksty wszystkich kawałków.

Natomiast podczas koncertu w Rochester w stanie Nowy Jork pewien fan miał transparent, na którym napisał, że chce zagrań na gitarze w kawałku Under And Over It”. Publiczność zachęcała muzyków, żeby dali mu szansę i nie odkładali tego na potem. Artyści po namyśle zgodzili się na to i Jason Hook oddał swoją gitarę  wybrankowi. 

Wokalista powiedział, że pozwoli mu zagrać tylko kilka początkowych rifów podchodząc do tego pomysłu z pewną rezerwą, ale fan okazał się całkiem dobrym muzykiem, który zaczął szaleć na scenie.

Szkoda, że artyści nie zgodzili się na to, żeby wielbiciel zagrał cały kawałek, ale i tak ten moment fan na pewno będzie długo pamiętać. W końcu każdy prawdziwy wielbiciel kapeli marzy o tym, żeby osobiście poznać swoich idoli, a jeszcze lepiej, gdyby udało się z nimi zagrać.

Zespół obecnie promuje swoje ostatnie studyjne dzieło czyli „Got Your Six” z 2015 roku. Krążek zajął 2. pozycję listy Billboard 200 i sprzedał się w 119 000 egzemplarzy już w pierwszym tygodniu. Formacja odwiedziła również nasz kraj podczas Jarocin Festiwal 2016.

Jak oceniacie występ fana Five Finger Death Punch?

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Five Finger Death Punch