Fan wyrzucony z koncertu Slayera, Anthraxu i Behemotha próbował... dopłynąć na niego z powrotem

Maciej Koprowicz
31.05.2018 13:59
Fan wyrzucony z koncertu Slayera, Anthraxu i Behemotha próbował... dopłynąć na niego z powrotem Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

Determinacja prawdziwego fana metalu nie zna granic. Pewien Kanadyjczyk za wszelką cenę chciał zobaczyć koncert w ramach pożegnalnej trasy Slayera, nawet za cenę hipotermii.

Takie trasy zdarzają się tylko raz. We wspólne tournée ruszyło pięć legend metalu – Slayer, Anthrax, Lamb Of God, Testament i nasz polski Behemoth. Taki gwiazdozbiór w jednym miejscu to już wystarczający powód, by nie można było tego wydarzenia przegapić. Ale, co więcej, będzie to ostatnia okazja, by zobaczyć taki zestaw wykonawców na żywo. Po zakończeniu trasy o trafnej nazwie The Final World Tour Slayer zakończy karierę.

Jednym z przystanków trasy było kanadyjskie Toronto, a dokładniej sala Budweiser Stage. Ma ona specyficzne umiejscowienie – znajduje się na wyspie.

W trakcie koncertu, który odbywał się tam 29 maja 2018 jeden z fanów został przez ochronę obiektu wyrzucony na zewnątrz. Nie wiemy, z jakiego powodu. Wiadomo za to, że próbował do Budweiser Stage wrócić. Niezrażony niską temperaturą wody, otaczającej wyspę, wskoczył do niej i usiłował dopłynąć do miejsca koncertu!

Zdarzenie obserwował Scott Ian z Anthraxu, który uwiecznił starania desperata na zdjęciu. Warto dodać, że metalowemu Michaelowi Phelpsowi najwyraźniej najbardziej zależało właśnie na występie zespołu Scotta – miał na sobie koszulkę Anthraxu.

Niestety, nie udało mu się zobaczyć występu – po dopłynięciu do brzegu ochrona oddała go w ręce ratowników medycznych, którzy musieli go przebadać na ewentualność wystąpienia hipotermii.

Slayer – koncert w Polsce

Miejmy nadzieję, że polscy fani Anthraxu nie będą uciekać się do takich desperackich zabiegów, by zobaczyć swój ulubiony zespół. W ramach The Final World Tour Scott Ian i spółka zagrają obok Slayera, Lamb Of God i Obituary w Atlas Arenie w Łodzi. Koncert odbędzie się 27 listopada 2018. Bilety na eBilet.pl. 

Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.