09.08.2019 17:31

Fan zagrał z Nickelback "Animals" i wprawił w zakłopotanie muzyków [WIDEO]

Posłuchajcie, jak fan poradził sobie z utworem "Animals" Nickelback.

Nickelback
foto: kadr z wideo

Niby nikt nie słucha Nickelback, kapela ciągle spotyka się z falą krytyki, ale mimo to, zespół sprzedaje wiele płyt i przyciąga na koncerty sporą ilość widzów. Jeden z fanów Nickelback postanowił, że zrobi wszystko, by stanąć na scenie razem ze swoimi bohaterami. Cel został osiągnięty i okazało się, że czuje się on na scenie jak ryba w wodzie.

Nickelback zaprosił fana na scenę

3 sierpnia 2019 roku Nickelback grał w Davenport w stanie Iowa i zauważył transparent Mitcha, który zamierzał z zespołem wykonać utwór "Animals" z 2005 roku. Fan został zaproszony na scenę i chcąc udowodnić, że rzeczywiście umie grać na gitarze, wykonał fragment piosenki Soundgarden i zawstydził muzyków Nickelback. Jak gitarzysta wypadł w repertuarze kanadyjskiej grupy? Piosenkę usłyszycie od 4:15 minuty nagrania:

Nickelback
Nickelback
Przeczytaj także Basista Nickelback: Najwyraźniej robimy dobrą robotę, skoro ludzie tak mocno nas nienawidzą

Niektórzy fani mają szczęście i udaje się im stanąć na scenie obok swoich muzycznych idoli. Pewien 13-latek zagrał razem z Metallicą, zaś na koncercie Five Finger Death Punch fan wymiótł na gitarze kawałek "Under And Over It". Niestety nie zawsze fani są tak mocno zaangażowani - na jednym z koncertów Smashing Pumpkins pewien widz po prostu zasnął...

Zobacz także: Internauci odkryli nagranie Nickelback, który coveruje Metallikę i są źli, że brzmi to dobrze

Tagi: Duperele Nickelback