24.09.2018 16:01

Utwór Avenged Sevenfold z gry „Call of Duty” nie spodobał się fanom, więc grupa stworzyła nowy mix

Wokalista Avenged Sevenfold przyznał rację fanom i zespół podzielił się nowym miksem utworu „Mad Hatter”. Czy w takiej wersji numer brzmi lepiej?

Avenged Sevenfold z nowym miksem utworu Mad Hatter
foto: shutterstock.com

Avenged Sevenfold drugi raz zdecydował się na współpracę z twórcami gry - jeszcze w 2012 roku stworzył utwór na potrzeby „Call of Duty: Black Ops II”. Zespół również nagrał kawałek do „Call of Duty: Black Ops 4” zatytułowany „Mad Hatter”, którego premiera przypadła na 17 września 2018. Numer wraz z 3 innymi piosenkami powstałymi na potrzeby gry pojawiły się na EP-ce „Black Reign” (premiera 21 września 2018).

Avenged Sevenfold stworzył nowy mix utworu „Mad Hatter”, bo fani byli niezadowoleni

Fani jednak zauważyli, że coś jest nie tak i zaczęli narzekać na utwór „Mad Hatter”, a dokładniej chodziło o nieudany mix.

Zespół postanowił zareagować i wokalista M. Shadows przyznał rację fanom odnośnie złego miksu utworu:

"

Gdy usłyszałem utwór w radiu załamałem się. Dobra wiadomość jest taka, że żyjemy w czasach, gdy szybko możemy naprawić błąd i to po prostu zrobiliśmy. W poniedziałek na serwisach streamingowych i w radiu pojawi się nowa wersja, bardziej przejrzysta, chcemy żebyście ją usłyszeli. "

Posłuchajcie, jak brzmi ta ulepszona wersja singla. Utwór „Mad Hatter” możecie przesłuchać tutaj.

M. Shadows tak wypowiadał się na temat tej piosenki jeszcze przed premierą:

"

To fajna piosenka - trochę różni się to od tego, czego spodziewaliby się po nas fani. Jednak myślę, że jest to sensowne, bo fani oczekują od nas coś szalonego. "

Za produkcję numeru „Mad Hatter” odpowiada zespół i Joe Barredi, który pracował z Avenged Sevenfold również nad albumem The Stage.

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News Avenged Sevenfold