Fani Disturbed na karaoke. Jak wykonują słynny "ooh-wah-ah-ah-ah"? [WIDEO]

02.09.2019 12:37
Fani Disturbed na karaoke. Jak wykonują słynny "ooh-wah-ah-ah-ah"? [WIDEO] Fot. kadr z wideo

Jak fani radzą sobie z piosenką "Down with the Sickness"? Ktoś stworzył jedno wideo, w którym zestawiono wiele występów amatorów mierzących się ze słynnym utworem Disturbed.

Tego "ooh-wah-ah-ah-ah" nie da się pomylić. Singiel "Down with the Sickness" z debiutanckiej płyty Disturbed "The Sickness" stał się jednym z najpopularniejszych kawałków zespołu, który jest grany nadal na koncertach. Kawałek zaczyna się właśnie od charakterystycznego okrzyku, który ciężko jest podrobić. Może piosenka nie jest oczywistym wyborem na karaoke, ale okazuje się, że fani Disturbed lubią ten kawałek śpiewać przed innymi... z różnym skutkiem.

Fani Disturbed na karaoke. Jak wykonują słynny "ooh-wah-ah-ah-ah"? [WIDEO]

Zastanawialiście się, jak na karaoke w wykonaniu amatorów zabrzmi charakterystyczne "ooh-wah-ah-ah-ah"? W odmętach internetu można wiele znaleźć, zatem chyba nikogo nie zdziwi, że jakiś czas temu powstało nagranie, w którym pokazano fanów śpiewających okrzyk z utworu "Down with the Sickness". Słuchając tych wykonań można nieźle się uśmiać.

Przeczytaj także

Ostatni album studyjny Disturbed zatytułowany "Evolution" został wydany 19 października 2018 roku. Natomiast w czerwcu 2019 ukazała się koncertowa EP-ka nagrana w Londynie w Alexandra Palace, na której znalazło się 5 utworów. W ramach promocji tego wydawnictwa zespół podzielił się koncertowym klipem do "Inside The Fire" w 360 stopniach.

Zobacz także: Disturbed w Polsce [RELACJA]

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.