Gdzie jest Izzy? Fani stworzyli petycję, żeby były gitarzysta Guns N' Roses wrócił na scenę

Aleksandra Degórska
24.08.2018 12:09
Gdzie jest Izzy? Fani stworzyli petycję, żeby były gitarzysta Guns N' Roses wrócił na scenę Fot. kadr z wideo

Fani chcą zobaczyć przynajmniej jeden koncert Izzy'ego Stradlina. Czy jest cień szansy na to, że tak się stanie?

Gdzie jest Izzy? Pierwszy raz fani zaczęli się nad tym zastanawiać w 1991 roku, gdy muzyka zabrakło w klipie do „Don't Cry”. Wkrótce potem okazało się, że gitarzysta opuścił szeregi zespołu. Gdy w grudniu 2015 roku Guns N' Roses ogłosił, że powróci w starym składzie podczas festiwalu Coachella 2016, wszyscy znowu zastanawiali się, gdzie jest Izzy. Ze starego składu fani zobaczyli na scenie  Axla, Slasha i Duffa McKagana.

Menedżer Alan Niven w jednym z wywiadów wyznał, że Izzy pojawił się na próbie przed jednym ze stadionowych koncertów Guns N' Roses, ale jednak wyszedł z niej niezadowolony. Co uraziło gitarzystę, tego nadal nie wiadomo. Fani jednak nadal liczą, że Izzy Stradlin wróci ponownie do gry.

Fani chcą powrotu Izzy'ego Stradlina

Carlene Bender i grupa fanów Izzy'ego Stradlina postanowiła stworzyć specjalną petycję, by zachęcić muzyka do powrotu na scenę:

Tęsknimy za twoimi występami. Proszę rozważ zagranie jednego koncertu, tylko ty i twoja muzyka, wszystko na twoich warunkach.

Fani są na tyle zdesperowani, że nie jest dla nich ważne, czy miałby to być koncert akustyczny, czy też nie, z coverami czy jego kompozycjami. Nie ważne co zagra, istotne jest, żeby artysta w ogóle wystąpił. Na dzień 24 sierpnia 2018 petycję podpisało już 1 176 osób.

Tymczasem Guns N' Roses w reaktywowanym składzie zagrał w Polsce dwukrotnie - 9 lipca 2018 w Chorzowie oraz rok wcześniej w Gdańsku. Chociaż fani Izzy'ego są niepocieszeni faktem, że gitarzysta nie występuje z grupą, to bilety na Guns N' Roses rozchodzą się jak świeże bułeczki.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.