Pogoda
23.08.2018 11:38

Fani Liama Gallaghera na koncercie podnieśli mężczyznę na wózku, by mógł zobaczyć „Wonderwall”

Niezwykły gest fanów na koncercie Liama Gallaghera. Pomogli mężczyźnie na wózku zobaczyć na żywo wielki przebój muzyka.

Koncert Liama Gallaghera
foto: kadr z wideo scyhodotcom - „Fans Lift Man In Wheelchair To Watch Liam Gallagher's Concert In Manchester”

Koncerty na żywo u wielu wzbudzają ogromne emocje. Jedni podczas występów ulubionych artystów wpadają nie niekoniecznie rozsądne pomysły, takie jak jedzenie płatków śniadaniowych czy fasoli w moshpicie, które często mają przykry finał. I chociaż na koncertach często możemy spotkać prawdziwych wariatów - którzy przypadkiem obleją wyleją na nas swój alkohol a nawet spróbują nasikać na innych uczestników imprezy - większość osób po prostu chce się dobrze bawić. Dlatego też ludzie na koncercie najczęściej starają się stworzyć jak najlepszą atmosferę i często pomagają sobie nawzajem. Tak właśnie stało się na ostatnim koncercie Liama Gallaghera.

Fani Liama Gallaghera pomogli mężczyźnie na wózku

22 sierpnia 2018 roku podczas koncertu Liama Gallaghera w Manchesterze fani zdobyli się na niezwykły gest. Na koncercie bawił się 30-letni Michael Reynolds. Mężczyzna w wyniku wypadku motocyklowego od 5 lat porusza się na wózku inwalidzkim. Mężczyzna oglądał występ Gallaghera wraz z przyjaciółmi w specjalnej strefie przeznaczonej dla osób niepełnosprawnych, jednak w pewnym momencie zdecydował się opuścić jej teren, aby lepiej poczuć atmosferę koncertu.

Gdy artysta rozpoczął wykonanie jednego z największych przebojów Oasis, „Wonderwall”, Michael w tłumie nie był w stanie zobaczyć sceny. Jak więc sam przyznał, po prostu słuchał. Właśnie 15 jego przyjaciół zdecydowało się go podnieść tak by mógł obejrzeć swojego idola, wykonującego hitowy utwór. Wkrótce w pomysł zaangażowało się jeszcze więcej osób. Jak stwierdził Michael Reynolds wszystkim zgromadzonym bardzo spodobał się ten gest. Zobaczcie jak fani Liama Gallaghera pomogli mężczyźnie.

Liam Gallagher zareagował na niezwykły gest fanów

Wideo z poruszającym się na wózku Michaelem Reynoldsem podnoszonym przez fanów do góry na koncercie szybko zdobyło popularność w sieci. Do sprawy odniósł się również sam Liam Gallagher, który za pośrednictwem Twittera pogratulował wszystkim, którzy pomogli zapewnić mężczyźnie „najlepszy widok”. Artysta określił nawet ich zachowanie mianem „biblijnego”.

Liam Gallagher na koncertach

Trzeba przyznać, że ostatnio o koncertach Liama Gallaghera jest szczególnie głośno. W sierpniu 2018 roku muzyk przerwał jeden z występów, żeby upomnieć ochroniarzy, którzy podobno utrudniali zabawę osobom w pierwszych rzędach. Pod koniec lipca 2018 roku natomiast artysta stał się ofiarą dosyć nieprzyjemnego żartu publiczności. Jeden z uczestników koncertu rzucił rybą w kierunku kompletnie nieświadomego Gallaghera. Cóż, miejmy nadzieje, że za nieprzyjemności Liama nie oberwie się przy okazji jego bratu, Noelowi. Wiadomo w końcu, że rodzeństwo lubi wbijać sobie szpilę przy każdej możliwej okazji.

Chcielibyście zobaczyć Liama Gallaghera na żywo?

Olga Konarzycka
Tagi: Duperele Oasis Liam Gallagher