16.05.2018 14:57

Fani Queen mogą zaśpiewać „Bohemian Rhapsody” i trafić do filmu biograficznego o zespole

Twórcy filmu „Bohemian Rhapsody” postanowili zaangażować fanów w powstanie tego obrazu. Sprawdźcie szczegóły akcji.

Kadr z filmu Bohemian Rhapsody
foto: kadr z wideo

Po obejrzeniu zwiastuna zapowiadającego film „Bohemian Rhapsody” fani Queen na pewno już się zaczęli denerwować - czy film będzie dobry? Czy aktorzy dobrze odegrają swoje role? To wszystko okaże się już 2 listopada 2018 roku, gdy obraz o grupie Queen wejdzie do kin.

Który fan zespołu nie chciałby zagrać w tym filmie? Jeszcze w lipcu 2017 roku Queen szukał statystów do „Bohemian Rhapsody”. Ci, którzy nie załapali się na plan filmowy mogą w inny sposób trafić do tej produkcji. Wystarczy tylko ładnie zaśpiewać wielki przebój Queen.

Zaśpiewaj „Bohemian Rhapsody”

Na specjalnej stronie Put me in Bohemian każdy z nas może zaśpiewać utwór Queen. Możliwe, że właśnie nasze nagranie trafi do nadchodzącego filmu biograficznego.

32679818_1766029476776504_2917255556831903744_n

„Bohemian Rhapsody” - film biograficzny o Queen

Obraz pokazuje historię zespołu od wydania krążka „A Night at the Opera” do występu na koncercie Live Aid w 1985 roku. W rolę Freddiego Mercury'ego wcielił się Rami Malek. Natomiast Ben Hardy znany z filmu „X-Men: Apocalypse” zagrał Rogera Taylora. W Briana Maya wcielił się brytyjski aktor filmowy i telewizyjny Gwilym Lee

Joe Mazzello, który zagrał w biografii Marka Zuckerberga „The Social Network”, pojawił się jako John Deacon. W filmie zagrał również komik Mike Myers. Za reżyserię po zwolnieniu Bryana Singera wziął się Dexter Fletcher.

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News Queen Freddie Mercury