06.02.2017 10:50

Fani Suicide Silence stworzyli petycję, bo nie chcą nowego albumu zespołu

Miłośnicy zazwyczaj odliczają dni do ukazania się nowości od ulubionej kapeli, nie mogą spać po nocach, bo chcą już mieć w swoich dłoniach longplay. Inaczej jednak sprawa się ma z wielbicielami Suicide Silence, którzy zawiedli się na zespole i to mocno.

Fani Suicide Silence stworzyli petycję, bo nie chcą nowego albumu zespołu
foto: materiały prasowe

Kalifornijczycy szykują się do wydania swojego nowego albumu już 24 lutego 2017. Krążek będzie nosić tytuł po prostu „Suicide Silence” i za jego produkcję odpowiedzialny jest Ross Robinson, który wcześniej współpracował z Kornem, Slipknotem, Limp Bizkit czy Sepulturą. Mix zaś wykonał Joe Barresi.

Gitarzysta Mark Heylmun przyznał, że ta płyta zaskoczy fanów, bo kapela nie bała się pójść w zupełnie innym kierunku niż dotychczas:

"

Jeśli masz pomysł spróbuj tego, nie bój się. Nie pozwól, żeby strach przed spróbowaniem czegoś innego zatrzymał cię przed otworzeniem się na to co nowe. "

Rzeczywiście po wysłuchaniu nowych utworów promujących nadchodzący longplay fani byli zaskoczeni i to w taki sposób, że postanowili zrobić wszystko, aby krążek Suicide Silence nie ujrzał światła dziennego.

Vince Carmichael postanowił stworzyć petycję na stronie Change.org, aby zablokować pojawienie się płyty zespołu. Na 6 lutego 2017 roku akcję wsparło 1 450 osób, więc brakuje tylko 50 podpisów, aby osiągnąć cel obejmujący liczbę 1 500 podpisów. Co się stanie, gdy tyle fanów wesprze petycję? A no nic, petycja ma czysto symboliczny wydźwięk.

Internauci nie pozostawili suchej nitki na zespole i w komentarzach pod petycją można przeczytać komentarze, w których fani napisali, aby kapela zmieniła też nazwę. Jeden z użytkowników uważa nawet, że Nickelback brzmi ciężej.

foto: change.org

Posłuchajcie, jak brzmią numery z nadchodzącej płyty formacji i oceńcie sami, czy taka odsłona Suicide Silence Wam się podoba:

Podpiszecie się pod tą petycją?

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Suicide Silence