Fani Taylor Swift są wściekli na Toola. Grupa może pobić rekord wokalistki

05.09.2019 13:16
Fani Taylor Swift są wściekli na Toola. Grupa może pobić rekord wokalistki Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Wszystko wskazuje na to, że to właśnie Tool wskoczy na 1. miejsce listy Billboardu 200. Fanom Taylor Swift to bardzo się nie podoba.

Fani Toola oszaleli ze szczęścia, bo w końcu otrzymali nowy album kapeli "Fear Inoculum". Wszystko wskazuje na to, że krążek prześcignie płytę Taylor Swift "Lover", która króluje na szczycie listy Billboard 200. Najnowszy album wokalistki w dniu premiery przekroczył 2 mln streamów. Pobił także rekord sprzedaży w USA w 24 godziny po premierze. Fani Taylor Swift są oburzeni, sprawdzają, o co chodzi z tym Toolem i widząc długość utworów załamują po prostu ręce.

Fani Taylor Swift są wściekli na Toola. Grupa może pobić rekord wokalistki

Jak podaje Hits Daily Double, Tool może sprzedać nawet 220-240 tysięcy albumów, zaś licząc również serwisy streamingowe może to być nawet 240-260 tysięcy albumów (1000 streamów to ekwiwalent jednego sprzedanego albumu). Taylor Swift prawdopodobnie sprzeda 95-105 tysięcy albumów w drugim tygodniu, zaś całkowita liczba wraz ze streamingami może wynosić 185-200 tysięcy albumów.

Przeczytaj także

Tool ma powody do dumy, bo tak wysoką liczbą sprzedaży płyt nie może pochwalić się każdy artysta metalowy. Tym bardziej, że zespół nie zdecydował się na podbicie liczby sprzedaży płyt poprzez dodawanie do sprzedanych biletów na koncerty albumów w wersji cyfrowej.

Fani Taylor Swift nieźle się zdenerwowali i postanowili sięgnąć po twórczość Toola. Można łatwo domyślić się, jaka była ich reakcja. Słuchacze wokalistki starają się pomóc jej w utrzymaniu pierwszego miejsca na liście Billboard namawiając wszystkich do słuchania jej nowej płyty.

Zobacz także: Jak brzmi mashup utworów Toola i Taylor Swift?

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.