28.03.2019 17:41

Fani chcą pasować Ozzy'ego na rycerza. Stworzyli petycję i zbierają podpisy

Fanka Ozzy'ego Osbourne'a zorganizowała akcję, w której zbiera podpisy, aby muzyk otrzymał szlachecki tytuł. Petycję podpisało już prawie 4 tysiące osób.

Ozzy Osbourne
foto: Andrzej Banas/Polska Press/East News

Helen Maidiotis, jedna z najwierniejszych fanek lidera grupy Black Sabbath, Ozzy'ego Osbourne'a uważa, że jego tytuł Księcia Ciemności to za mało. Kobieta stwierdziła, że muzyk ze względu na jego wkład w muzykę, zarówno jeśli chodzi o karierę solową, jak i tę w zespole, zasługuje na tytuł szlachecki. Maidiotis chce, aby wokalista był nazywany Sir Ozzym Osbournem.

Ozzy Osbourne
Ozzy Osbourne
Przeczytaj także W sieci pojawił się najobrzydliwszy fragment filmu "The Dirt" o Motley Crue z Ozzym Osbournem

Ozzy Osbourne zostanie pasowany na rycerza? 

W tym celu dziewczyna stworzyła internetową petycję, którą kieruje do Departamentu Kultury, Mediów i Sportu Wielkiej Brytanii. Fanka Ozzy'ego chce zdobyć poparcie przynajmniej 5 tysięcy innych fanów i udowodnić, że jej postulaty są słuszne. Maidiotis pisze na stronie:

"

Od pięciu dekad pan Osbourne raczy świat swoją muzyką. Pracował niestrudzenie w dostarczaniu nam najlepszych rozrywek. Dzieje się tak odkąd został frontmanem w Black Sabbath w 1968 roku, aż do dziś. Jego wytrzymałość nie ma granic, podobnie jak zaangażowanie w muzyczny biznes. "

ozzy osbourne petycja
"

Muzyk zdobył niezliczone nagrody i wyróżnienia. Otrzymał swoją własną gwiazdę na Birmingham Walk Of Stars oraz Hollywood Walk of Fame. Pałac Buckingham poprosił go już dwa razy o specjalny występ. "

Maidiotis w chwili powstawania tego tekstu przekonała swoim apelem niemal 4 tysiące osób, że Ozzy powinien zostać pasowany na rycerza i nosić szlachecki tytuł.

Zobacz też: >>Słodkie wnuczki Ozzy'ego zaśpiewały "Crazy Train"<<

Joanna Chojnacka
Tagi: Ozzy Osbourne Duperele