Fani oburzeni wyjątkowo długimi kolejkami po piwo i do toalet na koncertach Liama Gallaghera i QOTSA

Maciej Koprowicz
02.07.2018 12:42
Fani oburzeni wyjątkowo długimi kolejkami po piwo i do toalet na koncertach Liama Gallaghera i QOTSA Fot. MAR/Capital Pictures/EAST NEWS

Wielu brytyjskich fanów, których pragnienie lub inna naturalna potrzeba zmusiło do stania w wyjątkowo długich kolejkach, przegapiło znaczną część koncertów. Niektórzy przestali w kolejce cały koncert!

W miniony weekend w Finsbury Park odbyły się dwa duże koncerty wielkich gwiazd rocka. 29 czerwca 2018 przed londyńską publicznością wystąpił Liam Gallagher (supportowany przez Richarda Ashcrofta), a dzień później Queens Of The Stone Age, którego koncert poprzedziły występy Iggy’ego Popa, Run The Jewels i Milesa Kane’a.

Koncerty cieszyły się oczywiście wielkim zainteresowaniem słuchaczy, którzy tłumnie zjawili się w Finsbury Park, nie bacząc na niemałe jak na brytyjskie warunki upały – w sobotę w Londynie zanotowano 29 stopni Celsjusza. Niestety, niejeden z nich pewnie pożałował swojej decyzji, gdy zobaczył, że wydarzenia kulały organizacyjnie.

Na terenie koncertów zorganizowano bowiem zdecydowanie zbyt mało punktów sprzedaży napojów oraz przenośnych toalet w stosunku do liczby uczestników koncertu. Skutkowało to wyjątkowo długimi kolejkami za piwem i za potrzebą.

Widzowie koncertu dzielili się swoim niezadowoleniem na Twitterze.

Po raz pierwszy wyszedłem z koncertu, w ogóle nie widząc zespołu! QOTSA w Finsbury Park to jakiś żart. Dwugodzinne kolejki po piwo, a nawet po wodę.

Potworna strata pieniędzy. 60 funtów za bilet to absolutny skandal. Powinniście się wstydzić!

Zobaczcie sami, jak wyglądały rekordowe kolejki do barów:

Straszna organizacja koncertu Queens Of The Stone Age w Finsbury Park. Całe to miejsce jest jedną wielką kolejką do baru. Godzina czekania na drinka w gorący dzień, straciłem pół koncertu, stojąc w kolejce.

Jaki był Wasz rekord stania w kolejce na koncercie?

Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.