02.07.2018 12:42

Fani oburzeni wyjątkowo długimi kolejkami po piwo i do toalet na koncertach Liama Gallaghera i QOTSA

Wielu brytyjskich fanów, których pragnienie lub inna naturalna potrzeba zmusiło do stania w wyjątkowo długich kolejkach, przegapiło znaczną część koncertów. Niektórzy przestali w kolejce cały koncert!

Fani oburzeni wyjątkowo długimi kolejkami po piwo i do toalet na koncertach Liama Gallaghera i QOTSA
foto: MAR/Capital Pictures/EAST NEWS

W miniony weekend w Finsbury Park odbyły się dwa duże koncerty wielkich gwiazd rocka. 29 czerwca 2018 przed londyńską publicznością wystąpił Liam Gallagher (supportowany przez Richarda Ashcrofta), a dzień później Queens Of The Stone Age, którego koncert poprzedziły występy Iggy’ego Popa, Run The Jewels i Milesa Kane’a.

Koncerty cieszyły się oczywiście wielkim zainteresowaniem słuchaczy, którzy tłumnie zjawili się w Finsbury Park, nie bacząc na niemałe jak na brytyjskie warunki upały – w sobotę w Londynie zanotowano 29 stopni Celsjusza. Niestety, niejeden z nich pewnie pożałował swojej decyzji, gdy zobaczył, że wydarzenia kulały organizacyjnie.

Na terenie koncertów zorganizowano bowiem zdecydowanie zbyt mało punktów sprzedaży napojów oraz przenośnych toalet w stosunku do liczby uczestników koncertu. Skutkowało to wyjątkowo długimi kolejkami za piwem i za potrzebą.

Widzowie koncertu dzielili się swoim niezadowoleniem na Twitterze.

"

Po raz pierwszy wyszedłem z koncertu, w ogóle nie widząc zespołu! QOTSA w Finsbury Park to jakiś żart. Dwugodzinne kolejki po piwo, a nawet po wodę.

Potworna strata pieniędzy. 60 funtów za bilet to absolutny skandal. Powinniście się wstydzić! "

Zobaczcie sami, jak wyglądały rekordowe kolejki do barów:

"

Straszna organizacja koncertu Queens Of The Stone Age w Finsbury Park. Całe to miejsce jest jedną wielką kolejką do baru. Godzina czekania na drinka w gorący dzień, straciłem pół koncertu, stojąc w kolejce. "

Jaki był Wasz rekord stania w kolejce na koncercie?

Maciej Koprowicz
Tagi: Rock News Queens of the Stone Age Liam Gallagher