12.06.2019 14:56

Fanka Every Time I Die obwiniła grupę o amputację palca u nogi

Wokalista Every Time I Die wyznał, że sądzi się z fanką, która obwiniła zespół o amputację palca u nogi... tak, dobrze przeczytaliście, to nie żart.

Every Time I Die
foto: shutterstock.com

Fani dosłownie kochają swój ulubiony zespół i są w stanie zrobić wszystko dla idoli. Niekiedy jednak okazuje się, że zespoły mogą mieć też problematycznych fanów. Niestety szczęścia nie ma kapela Every Time I Die, która właśnie sądzi się z pewną dziewczyną. Fanka zwala na nich winę za to, że amputowano jej palec u nogi.

Fanka Every Time I Die obwiniła grupę o amputację palca u nogi

Wokalistak Every Time I Die, Keith Buckley w rozmowie z Kerrang Magazine opowiedział o tej dziwnej sytuacji:

"

Jedną z najbardziej pokręconych historii jest to, że pewna dziewczyna twierdzi, że kopnęliśmy w monitor, który spadł na jej nogę, złamał jej palec i w konsekwencji doprowadziło to do jego amputacji. Sprawa trafiła do sądu. "

Wokalista jest mocno poirytowany tą sprawą:

"

Po pierwsze, nigdy do tego nie doszło. Po drugie, jak długo odpowiadasz za uszkodzony palce? Nawet jeżeli monitor spadł na jej palec- co się nie wydarzyło- i dziewczyna zraniła swój palec, ale nie wyczyściła rany, nie zadbała o to i potem trzeba było go amputować, to jak niby długo powinniśmy pilnować jej pie*rzonego palca? "

Widownia na koncercie
Widownia na koncercie
Przeczytaj także Life of Agony nie ma farta. Fanka ugryzła wokalistkę w nogę na koncercie

Dziennikarz postanowił również zapytać o to, który palec fanki ucierpiał:

"

Chyba chodzi o duży palec. Chcieli nam pokazać jego zdjęcie i odparłem: „Nie będę k*rwa patrzeć na to zdjęcie”. Do niczego nie doszło, nie jestem za to odpowiedzialny. "

Muzyk uważa, że winna jest tylko i wyłącznie dziewczyna. Jako przykład Buckley powiedział, że gdyby złamał sobie rękę podczas gry w baseball, nie może wówczas mieć pretensji do trenera. Co ciekawe, historia trochę się powtarza, bo w 2017 roku gitarzysta Jordan Buckley został oskarżony przez fana, który został ranny w trakcie crowd-surfingu.

Zobacz także: Gitarzysta Every Time I Die uratował życie fance... opluwając ją na koncercie

Tagi: Duperele