Fanka oświadczyła się dziewczynie na koncercie Florence and the Machine [WIDEO]

12.08.2019 11:00
Florence and the Machine|undefined Fot. Rex Features/East News

Florence zaprosiła na scenę zakochaną parę. Zobaczcie wideo z tego romantycznego wydarzenia.

Coraz częściej zakochane pary decydują się na oświadczyny w nietypowych miejscach, m.in. na koncertach ulubionych artystów. Do takiej sytuacji doszło na występie Florence and the Machine w Edynburgu 8 sierpnia 2019 w ramach Summer Sessions.

Fanka oświadczyła się dziewczynie na koncercie Florence and the Machine [WIDEO]

W trakcie występu Florence postanowiła spełnić prośbę pewnej kobiety, która chciała się oświadczyć swojej dziewczynie przed publicznością. Wokalistka zaprosiła na scenę parę i mocno uściskała swoje fanki - Steph i Jenny. Oddała mikrofon Steph, która wyznała swojej dziewczynie miłość i poprosiła ją o rękę.

Przeczytaj także

Florence cały czas stała z boku sceny i trzymała kciuki za dziewczyny. Zobaczcie nagranie z tego wydarzenia:

Florence + the Machine świętuje 10-lecie debiutu

10 lat temu ukazała się debiutancka płyta Florence + the Machine "Lungs". By odpowiednio uczcić rocznicę wydania debiutanckiego albumu, artystka przygotowała nową edycję "Lungs", wzbogaconą o niewydane wcześniej utwory oraz b-side’y. Krążek promują dwa niepublikowane utwory z 2009 roku – "My Best Dress" oraz "Donkey Kosh".

Florence osobiście nadzorowała dobór materiałów dodatkowych na wydawnictwie. Poza "My Best Dress" czy "Donkey Kosh", fani będą mogli usłyszeć również m.in. akustyczną wersję "My Boy Builds Coffins" oraz cover "Oh! Darling" zarejestrowany w Abbey Road. Do albumu w wersji deluxe dołączono także niepublikowane wcześniej fotografie z ery "Lungs".

Wydawnictwo będzie dostępne w formatach fizycznych, jak i cyfrowym. Premiera zaplanowana jest na 16 sierpnia 2019.

Zobacz także: Florence And The Machine: 10 największych przebojów zespołu

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.