07.02.2018 12:15

Fanka stworzyła petycję, bo nie chce brody u wokalisty Arctic Monkeys

Brodaty Alex Turner nie spodobał się fankom, które uważają, że rude wąsy niekoniecznie mu pasują. Jedna z nich postanowiła coś z tym zrobić.

Fanka stworzyła petycję, bo nie chce brody u wokalisty Arctic Monkeys
foto: Retna/Photoshot/REPORTER/East News

Ostatnio Arctic Monkeys mocno podgrzał atmosferę zapowiadając szereg festiwalowych koncertów, m.in. na Opener Festival 2018. Wszystko fajnie, ale fanki postanowiły wyrazić swój sprzeciw i zrobić coś z brodą wokalisty. 

Alex Turner pojawił się z zarostem w lipcu 2017 roku na imprezie Spotify, na której odbył się odsłuch nowej płyty Lany del Rey. Wówczas fanki Arctic Monkeys zwróciły uwagę, że coś jest nie tak z wyglądem frontmana.

Eabha Lynn woli zdecydowanie wokalistę bez brody i żeby zmusić jakoś muzyka do użycia golarki postanowiła stworzyć petycję. Kobieta podkreśliła, że rude wąsy w ogóle nie pasują do ciemnych włosów i brązowych oczu, zatem trzeba coś z tym zrobić:

"

Genetyka dała wiele możliwości Turnerowi - ikoniczny głos, męskie rysy twarzy. Niestety nie dostał możliwości, by dobrze wyglądać z brodą, a nawet by odpowiednio ją wyhodować. "

A może wokalista Arctic Monkeys chce być jak ZZ Top? Moda na brody pojawiła się parę lat temu, bowiem mężczyźni zachcieli wyglądać bardziej męsko, zatem idealnie ogolona buzia stała się passe. Chyba, że mówimy o metalowym środowisku - tutaj od zarania dziejów broda jest mile widziana.

foto: media0.giphy.com
Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Arctic Monkeys