25.11.2015 08:59

Fear Factory miał wypadek w Niemczech

Amerykański zespół uległ wypadkowi jadąc z Aschaffenburga na koncert w Monachium. Na szczęście nikomu nic się nie stało...

Fear Factory miał wypadek w Niemczech
foto: facebook.com/fearfactory

Fear Factory odbywa trasę koncertową po Europie, na której wykonuje kawałki ze swojej drugiej studyjnej płyty, „Demanufacture”, wydanej 20 lat temu. Grupa promuje także ostatni album „Genexus”. Muzycy chcieli dotrzeć do Monachium – następnego koncertowego przystanku kapeli w Europie. Niestety autobus kapeli został rozbity.

Zespół uspokoił fanów, ale pokazał też niepokojące zdjęcia zniszczonego pojazdu:

"

Wszyscy mają się dobrze, są tylko trochę wstrząśnięci. To nie pomaga, kiedy jest 4:30 nad ranem, a na zewnątrz pada śnieg. "

Życie w trasie nie jest usłane różami... O determinacji kapeli powiedział w 2012 roku wokalista Fear Factory, Burton C. Bell.

"

Niektórzy ludzie po prostu nie nadają się do prowadzenia takiego stylu życia, a inni tak. To sprowadza się do indywidualnej jednostki, która wyraża chęć zrealizowania swoich marzeń o muzyce. Jeśli masz zamiar to robić, trzeba przejść całą drogę, nie ma tu półśrodków. Musisz włożyć w to całego siebie, a bycie w trasie jest ogromną tego częścią – występy na żywo przed publicznością z całego świata. My to właśnie robimy i jeśli to nie jest w Tobie, nie przetrwasz. "

Tak wygląda plan jesiennej trasy koncertowej Fear Factory:

foto: materiały prasowe

Na razie nie wiadomo czy dalsza, europejska część trasy dojdzie do skutku...

Magda Słomka
Tagi: Rock News Fear Factory