Filip Lato jako Florence Welch i Izabella Miko jako Michael Jackson w Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Aleksandra Degórska
09.04.2018 12:12
|north Fot. kadr z wideo

Czy uczestnicy poradzili sobie z trudnym zadaniem? Sprawdźcie, jak im poszło!

W popularnym programie telewizyjnym Twoja twarz brzmi znajomo polskie gwiazdy muszą pokazać swoje aktorskie oraz wokalne możliwości. Wszystko po to, żeby upodobnić się do znanych muzyków. Nie jest to wcale takie łatwe, szczególnie, gdy kobiety muszą zagrać mężczyzn. To jednak nie przeszkadza w tym, by się dobrze bawić.

Dotychczas w programie Twoja twarz brzmi znajomo mogliśmy obejrzeć uczestników wcielających się w takie znane nazwiska, jak Freddie Mercury, Till Lindemann z grupy Rammstein, James Hetfield, Bruce Dickinson czy Mick Jones z The Clash. Nie zabrakło również polskich muzyków - uczestnicy udawali m.in. w Muńka czy Organka.

Filip Lato jako Florence Welch

Jak więc widać, co rusz kolejne osoby starają się wcielić w znane osobowości z rockowego świata. W najnowszym 6. odcinku widzowie zobaczyli natomiast Filipa Lato w roli Florence Welch - czy wokalista poradził sobie z wysokimi partiami wokalu?

Izabella Miko jako Michael Jackson

Aktorka Izabella Miko musiała udawać młodego Michaela Jacksona występującego w zespole The Jackson 5. Posłuchajcie, jak wykonała utwór „I Want You Back”.

 

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.