21.05.2018 11:22

Filip Lato wcielił się w Roberta Planta i wygrał program Twoja Twarz Brzmi Znajomo 9

Czy muzyk rzeczywiście dobrze zagrał Roberta Planta z Led Zeppelin? Oceńcie sami, czy Filip Lato słusznie wygrał program Twoja Twarz Brzmi Znajomo.

Filip Lato jako Robert Plant
foto: kadr z wideo

Okazuje się, że nie tylko wokalista grupy Great Van Fleet brzmi podobnie, jak Robert Plant. W kolejnym odcinku programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo jeden z uczestników musiał mocno się postarać, żeby zaśpiewać repertuar Led Zeppelin w taki sposób, by wiernie odwzorować oryginał.

Filip Lato, uczestnik The Voice of Poland, już we wcześniejszym odcinku programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo zachwycił jurorów i publiczność wcielając się w Czesława Niemena. Czy fanom klasycznego rocka przypadnie do gustu jego występ w roli Roberta Planta? Wokalista został ucharakteryzowany na muzyka Led Zeppelin, nie zabrakło zatem blond peruki i ciuchów z lata 70.

Jurorzy byli pod wielkim wrażeniem tego występu i w konsekwencji Filip Lato stał się zwycięzcą programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo 9.

Filip Lato jako Robert Plant w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Wokalista wykonał przebój Led Zeppelin „Stairway to Heaven”. Sprawdźcie, czy i Wam spodoba się to wykonanie:

Rockowe i metalowe gwiazdy w Twoja Twarz Brzmi Znajomo

W programie gwiazdy wcielały się dotychczas w bardzo różnych wykonawców muzycznych i niejednokrotnie pojawił się również rockowy akcent. Muzycy udawali chociażby Freddiego Mercury'ego, Jamesa Hetfielda, czy Bruce'a Dickinsona. Nie zabrakło również Micka Jonesa z The Clash, MuńkaOrganka czy Tadeusza Nalepy. 

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Led Zeppelin Robert Plant