Filip Lato wcielił się w Roberta Planta i wygrał program Twoja Twarz Brzmi Znajomo 9

Aleksandra Degórska
21.05.2018 11:22
Filip Lato jako Robert Plant |undefined Fot. kadr z wideo

Czy muzyk rzeczywiście dobrze zagrał Roberta Planta z Led Zeppelin? Oceńcie sami, czy Filip Lato słusznie wygrał program Twoja Twarz Brzmi Znajomo.

Okazuje się, że nie tylko wokalista grupy Great Van Fleet brzmi podobnie, jak Robert Plant. W kolejnym odcinku programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo jeden z uczestników musiał mocno się postarać, żeby zaśpiewać repertuar Led Zeppelin w taki sposób, by wiernie odwzorować oryginał.

Filip Lato, uczestnik The Voice of Poland, już we wcześniejszym odcinku programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo zachwycił jurorów i publiczność wcielając się w Czesława Niemena. Czy fanom klasycznego rocka przypadnie do gustu jego występ w roli Roberta Planta? Wokalista został ucharakteryzowany na muzyka Led Zeppelin, nie zabrakło zatem blond peruki i ciuchów z lata 70.

Jurorzy byli pod wielkim wrażeniem tego występu i w konsekwencji Filip Lato stał się zwycięzcą programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo 9.

Filip Lato jako Robert Plant w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Wokalista wykonał przebój Led Zeppelin „Stairway to Heaven”. Sprawdźcie, czy i Wam spodoba się to wykonanie:

Rockowe i metalowe gwiazdy w Twoja Twarz Brzmi Znajomo

W programie gwiazdy wcielały się dotychczas w bardzo różnych wykonawców muzycznych i niejednokrotnie pojawił się również rockowy akcent. Muzycy udawali chociażby Freddiego Mercury'ego, Jamesa Hetfielda, czy Bruce'a Dickinsona. Nie zabrakło również Micka Jonesa z The Clash, MuńkaOrganka czy Tadeusza Nalepy. 

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.