Film o Kurcie to za mało!

Magda Słomka
15.01.2015 16:08
Film o Kurcie to za mało! Fot. East News

Trzeba napisać jeszcze książkę! Niecały miesiąc przed premierą obrazu o Cobainie „Montage Of Heck” ukaże się lektura o tym samym tytule. Co w niej znajdziemy?

O Kurcie Cobainie kolejny raz zrobiło się głośno. Dzieje się tak za sprawą filmu dokumentalnego „Montage Of Heck”, w którym wykorzystano materiały z prywatnego archiwum muzyka. Usłyszymy w nim nieznane wcześniej nagrania artysty. Kontrowersyjnym faktem jest także ostatni hit sieci, czyli koszulki z listem pożegnalnym lidera Nirvany.

Pojawiła się kolejna istotna dla fanów Cobaina wiadomość: oprócz filmu ukaże się także książka o Kurcie. Premiera obrazu zaplanowana jest na 4 maja 2015 roku, a lekturę fani będą mogli zakupić już 7 kwietnia 2015, dwa dni po dwa dni po 21. rocznicy śmierci muzyka.

Dzięki książce, wielbiciele Kurta zagłębią się w fabułę filmu jeszcze lepiej. Publikacja stworzona przez reżysera „Montage Of Heck”, Bretta Morgena, będzie wyposażona w przedłużony zapis ekskluzywnych wywiadów z filmu, mieszankę ilustracji, fotografii i zdjęć ze zbiorów Kurta Cobaina, a także przemyślenia samego autora dotyczące tworzenia obrazu o legendzie muzyki lat 90-tych.

Myślicie, że opublikowane materiały czymś nas zaskoczą?

Magda Słomka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.