Film o Motley Crue wyreżyseruje twórca Jackass!
Magda Słomka
16.01.2015 17:39
 Film o Motley Crue wyreżyseruje twórca Jackass! Fot. ASSOCIATED PRESS / FOTOLINK / East News

To nie będzie grzeczna produkcja... Sprawdźcie co czeka Was w kinach!

Wielce pożądana adaptacja biografii Motley Crue „The Dirt - Confessions of the World's Most Notorious Rock Band” zostanie wyprodukowana przez wytwórnię Focus Features. Obraz wyreżyseruje Jeff Tremaine, twórca serialu i filmów spod szyldu Jackass, a jednym z producentów wykonawczych będzie Tom Capinos – scenarzysta i producent serialu „Californication”.

Perkusista Motley Crue, Tommy Lee i basista, Nikki Sixx, w 2014 roku uczestniczyli w przedstawieniu scenariusza z udziałem reżysera. Muzycy byli pod wielkim wrażeniem tego, co usłyszeli. A najbardziej Lee...

Mogę powiedzieć, że było to najbardziej szalone i surrealistyczne doświadczenie, przez które przeszedłem. Przesiedziałem tam prawdopodobnie jakieś dwie godziny i patrzyłem na ludzi, którzy przez ten czas zagrali i przeszli przez 30 lat mojego życia. To szaleństwo. Ten film jest szalony.

Obraz przybliży historię o niekończącej się balandze i pełnym wrażeń życiu muzyków z Motley Crue. Artyści nie wstydzą się niczego. Fabuła filmu opierać się będzie na imprezach, skandalach oraz pokaże na czym polega uzależnienie od narkotyków bez żadnej ściemy. To nie tak, że obraz zdeprawuje świat, w filmie zobaczymy również konsekwencje rock’n’rollowego stylu życia gwiazd.

Lee zdradził, że członków zespołu nie zagrają wielkie gwiazdy.

Polecimy z nieznanymi aktorami. Myślę, że to istotne. Zaangażowanie popularnych twarzy nie byłoby sprawiedliwe dla nikogo. Myślę, że oglądanie znanego aktora w roli Vinca, mnie, Nikkiego czy Micka byłoby dziwne, ponieważ sławy byłyby naznaczone wszystkimi innymi filmami, w których zagrały i z których się ich kojarzy. Ciężko byłoby zniwelować te powiązania. Jest naprawdę wielu młodych aktorów, którzy są cholernie zdolni.

Obsada filmu weźmie udział w trasie koncertowej Motley Crue. Dla perkusisty będzie to fascynujące doświadczenie. Muzyk stwierdził, że aktorzy z pewnością wrócą z niej odmienieni.

Plakat filmu jeszcze nie istnieje, ale za to mamy dla Was okładkę książki „The Dirt - Confessions of the World's Most Notorious Rock Band”! Cieszycie się?

motleycruedirt_638
Magda Słomka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.