Film z trasy "Us + Them" Rogera Watersa trafi do kin. Kiedy odbędzie się premiera?

11.07.2019 11:41
Film z trasy "Us + Them" Rogera Watersa trafi do kin. Kiedy odbędzie się premiera? Fot. . kadr z wideo Roger Waters - Us + Them Tour 2018

Roger Waters nie zwalnia tempa. Okazuje się, że zarejestrowany koncert współzałożyciela Pink Floyd trafi na wielkie ekrany. Kiedy premiera?

Film z trasy Rogera Watersa "Us + Them" trafi na wielkie ekrany. Tournee liczyło 156 koncertów. Muzyk odwiedził w tym czasie Australię, Amerykę Północną i Południową. Na wszystkie koncerty na tej trasie przyszło w sumie ponad 2 miliony osób. Film z trasy jest jeszcze w fazie produkcji, ale wszystko idzie zgodnie z planem.

Film z trasy "Us + Them" trafi do kin

Roger Waters słynie z koncertów, które stają się nieopisanymi wrażeniami dla zmysłów. Menadżer artysty opisuje to w ten sposób:

Roger jest innowatorem teatru, który pojawił się na arenie rock n' rolla we wczesnych latach 70.. [...] Jest legendą, bo potrafił przesunąć granicę dźwięku przestrzennego i wizualnej rozrywki dzięki przesłaniu miłości i człowieczeństwa za pośrednictwem trasy "Us + Them".

Przeczytaj także

Tak prezentuje się plakat zapowiadający nadchodzącą produkcję:

Roger Waters "Us + Them" Fot. materiały prasowe

Sam muzyk wypowiadał się w 2018 roku na temat trasy "Us + Them":

Trasa nosi tytuł "My + Oni". Całe show opiera się na moich przekonaniach, że tak naprawdę nie ma "nas", nie ma "ich". Wszyscy jesteśmy ludźmi [...]

Kiedy odbędzie się premiera najnowszej produkcji? Okazuje się, że film pojawi się na ekranach kin 2 i 6 października 2019 roku na całym świecie.

Zobacz także: David Draiman z Disturbed ostro o Rogerze Watersie

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.