11.07.2019 11:41

Film z trasy "Us + Them" Rogera Watersa trafi do kin. Kiedy odbędzie się premiera?

Roger Waters nie zwalnia tempa. Okazuje się, że zarejestrowany koncert współzałożyciela Pink Floyd trafi na wielkie ekrany. Kiedy premiera?

Roger Waters Us Them
fot. kadr z wideo Roger Waters - Us + Them Tour 2018

Film z trasy Rogera Watersa "Us + Them" trafi na wielkie ekrany. Tournee liczyło 156 koncertów. Muzyk odwiedził w tym czasie Australię, Amerykę Północną i Południową. Na wszystkie koncerty na tej trasie przyszło w sumie ponad 2 miliony osób. Film z trasy jest jeszcze w fazie produkcji, ale wszystko idzie zgodnie z planem.

Film z trasy "Us + Them" trafi do kin

Roger Waters słynie z koncertów, które stają się nieopisanymi wrażeniami dla zmysłów. Menadżer artysty opisuje to w ten sposób:

"

Roger jest innowatorem teatru, który pojawił się na arenie rock n' rolla we wczesnych latach 70.. [...] Jest legendą, bo potrafił przesunąć granicę dźwięku przestrzennego i wizualnej rozrywki dzięki przesłaniu miłości i człowieczeństwa za pośrednictwem trasy "Us + Them". "

David Gilmour
David Gilmour
Przeczytaj także Reaktywacja Pink Floyd? David Gilmour odpowiada

Tak prezentuje się plakat zapowiadający nadchodzącą produkcję:

Roger Waters "Us + Them"

Sam muzyk wypowiadał się w 2018 roku na temat trasy "Us + Them":

"

Trasa nosi tytuł "My + Oni". Całe show opiera się na moich przekonaniach, że tak naprawdę nie ma "nas", nie ma "ich". Wszyscy jesteśmy ludźmi [...] "

Kiedy odbędzie się premiera najnowszej produkcji? Okazuje się, że film pojawi się na ekranach kin 2 i 6 października 2019 roku na całym świecie.

Zobacz także: David Draiman z Disturbed ostro o Rogerze Watersie

Tagi: Pink Floyd Roger Waters