Fisz Emade Tworzywo nagrali nowy utwór... telefonami w swoich domach [WIDEO]

29.03.2020 16:43
Fisz Emade Tworzywo nagrali nowy utwór... telefonami w swoich domach [WIDEO] Fot. MIECZYSLAW WLODARSKI/REPORTER/ East News

Muzycy z grupy Fisz Emade Tworzywo postanowili nagrać nowy kawałek, mimo stosowania samoizolacji. Efekt? Zobaczcie sami!

Nadzwyczajne czasy wymagają nadzwyczajnych środków. Przekonali się o tym muzycy z grupy Fisz Emade Tworzywo, którzy mimo kwarantanny postanowili nagrać swój najnowszy utwór. Zrobili to... telefonami. Każdy w swoim domu. Efektem swojej pracy podzielili się w sieci.

Muzyka w dobie koronawirusa - Fisz Emade Tworzywo nagrali nowy utwór telefonami w swoich domach

Muzycy z hip-hopowej grupy Fisz Emade Tworzywo podjęli się wyzwania, by nagrać nowy utwór, mimo obecnych okoliczności. Z uwagi na pandemię koronawirusa i związaną z nią kwarantannę, nie mogli spotkać się w studiu nagraniowym. To jednak nie stanęło im na przeszkodzie. W końcu potrzeba matką pomysłu, prawda?

Przeczytaj także

Panowie nagrali utwór "Piękny dzień" w domowym zaciszu. Każdy rzecz jasna u siebie, bo bezpieczeństwo i samoizolacja przede wszystkim. W ruch poszły telefony komórkowe i ostateczny efekt pokazuje, że jak naprawdę się chce, to wszystko można. Utwór ukazał się w serwisie YouTube, okraszony podpisem:

Na przekór temu, co się dzieje, mamy dla Was nowy utwór. Nagraliśmy go na telefony w naszych domach. Pamiętajcie, aby pozostać w swoich!

Zobacz też: Billboardy spoilerujące seriale zachęcają do pozostania w domach. Ciekawa inicjatywa Netfliksa 

Natalia Nowecka - redaktor online Antyradio.pl
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.