13.12.2019 11:46

Five Finger Death Punch odwołał koncert ze względu na stan gitarzysty. Co z występem grupy w Polsce?

Grupa Five Finger Death Punch nie zagrała zaplanowanego koncertu w Duluth. Muzycy wydali oficjalne oświadczenie na temat stanu ich gitarzysty.

Five Finger Death Punch
foto: Romana Makówka/Antyradio.pl

Zespół Five Finger Death Punch obecnie koncertuje wraz z kapelą Three Days Grace, Bad Wolves i Fire From The Gods. Od nowego roku z kolei ruszy trasa muzyków w towarzystwie Megadeth. Niestety jeden z planowanych koncertów musiał zostać odwołany.

Five Finger Death Punch odwołał koncert 

12 grudnia 2019 roku grupa Five Finger Death Punch nie wystąpiła w Duluth. Okazało się, że to przez stan gitarzysty Jasona Hooka. Muzycy wydali oficjalne oświadczenie na temat zaistniałej sytuacji.

"

Z powodu nagłego wypadku medycznego z udziałem Jasona Hooka musimy odwołać koncert w Duluth. "

Artyści nie poinformowali o odwołaniu kolejnych występów, co może oznaczać, że stan Hooka jest dobry, a wypadek nie był poważny.

Barry Stock
Barry Stock
Przeczytaj także Gitarzysta Three Days Grace miał atak serca na scenie, a mimo to dokończył koncert

Five Finger Death Punch w Polsce w 2020 roku

Grupa Five Finger Death Punch wystąpi 12 lutego 2020 roku na warszawskim Torwarze. Muzycy zagrają wspólnie z Megadeth oraz Bad Wolves w ramach trasy MegaDeathPunch Tour. Nie wiemy, jak poważne są problemy gitarzysty zespołu, jednak najprawdopodobniej nie będą miały one wpływu na polski koncert formacji.

Zobacz też: Basista Megadeth wyjaśnił, dlaczego zespół nie jest główną gwiazdą koncertów z Five Finger Death Punch 

Tagi: Rock News Five Finger Death Punch