02.07.2015 09:58

Five Finger Death Punch z rozdwojeniem jaźni

Zespół 28 sierpnia 2015 roku wyda swój 6. album „Got Your Six”. Obejrzyjcie promujący ten krążek klip do piosenki „Jekyll And Hyde”.

Five Finger Death Punch z rozdwojeniem jaźni
foto: kadr z wideo

Pierwszy singiel z nadchodzącej płyty Five Finger Death Punch, który powstał z nagrania na automatyczną sekretarkę, doczekał się teledysku. Zoltan Bathory, gitarzysta kapeli powiedział, że podczas kręcenia klipu do „Jekyll And Hyde” zespół świetnie się bawił.

"

Punkowa etykietka to dla nas powód do dumy. Właśnie dlatego kręcimy inne teledyski, niż wszyscy. Nie zatrudniliśmy nawet reżysera. "

Dlaczego teledysk wygląda tak, a nie inaczej? Jeremy Summers, prezes wytwórni Prospect Park zdradził, że po burzy mózgów dali zespołowi wolną rękę.

"

Nigdy nie dyskutowaliśmy z ich wizją. Wychodzimy z założenia, że jeśli to jest coś, czego chcą, to nie będziemy ich zatrzymywać. Byliśmy zszokowani, potem się popłakaliśmy, a potem zaczęliśmy się śmiać, bo po dłuższym przyjrzeniu się ten klip jest naprawdę zabawny. "

Przypomnijmy, że dyskografię Five Finger Death Punch zamykają wydane w 2013 roku albumy „The Wrong Side of Heaven and the Righteous Side of Hell, Volume 1” i „The Wrong Side of Heaven and the Righteous Side of Hell, Volume 2”.

Co myślicie o nowym teledysku Five Finger Death Punch?

Małgorzata Wierzejewska
Tagi: Rock News Five Finger Death Punch