28.07.2015 11:43

Florence Welch topless w nowym teledysku

Florence and the Machine zaprezentował podwójny klip do kawałków „Queen of Peace & Long and Lost”. W jednej ze scen można zobaczyć Florence Welch prawie taką, jaką ją Pan Bóg stworzył.

Florence Welch topless w nowym teledysku
foto: kadr z wideo

Fabularyzowane wideo powstało dzięki połączeniu dwóch utworów z wydanej w czerwcu 2015 roku płyty „How Big How Blue How Beautiful”. Wyreżyserował je Vincent Haycock, który z Florence Welch i spółką współpracował już przy teledyskach „What Kind of Man”, „St Jude” i „Ship to Wreck”.

Choreografia to z kolei dzieło słynnego Ryana Heffingtona.

"

To wspaniałe miejsce, jedno z piękniejszych w jakich kiedykolwiek byłem i świetnie mi się tam pracowało. Wybrzeże Szkocji po prostu zapiera dech w piersiach. Do tego tańcząca Florence. Uwielbiałem obserwować kręcenie ujęć. "

No tak, nic dziwnego ;) Przecież Florence Welch w nowym teledysku pojawia się prawie nago!

Wokalistka nie po raz pierwszy dała się namówić na odważniejsze sceny. Florence Welch topless pojawiła się już w innym numerze promującym najnowszy album grupy, „What Kind of Man”.

Przypomnijmy, że już 12 grudnia 2015 roku  Florence and the Machine zagra koncert w łódzkiej Atlas Arenie. Zespół jest w trasie koncertowej, która promuje jego 3. studyjny album.

Jak się Wam podoba nowy teledysk zespołu?

Małgorzata Wierzejewska
Tagi: Rock News Florence and the Machine