10.07.2015 07:56

Foo Fighters dla mamy muzyka Rush

Co prawda Dave Grohl ze swoim zespołem już kilkukrotnie wykonywał na scenie utwór „Tom Sawyer” grupy Geddy'ego Lee, jednak tym razem jednym z odbiorców był wyjątkowy gość. Kto to taki?

Foo Fighters dla mamy muzyka Rush
foto: Brian Rasic / Rex Features/East News; Rush.com + Serduszkowy Miszcz

Numer z repertuaru Rush zespół Foo Fighters zagrał ot choćby 25 stycznia 2015 roku. Ale wśród publiczności nie znajdowała się wtedy matka Geddy'ego.

Podczas koncertu w Toronto 8 lipca 2015 Taylor Hawkins powiedział ze sceny, że zauważył sporo koszulek Rush prężących się na piersiach fanów zebranych w Molson Canadian Amphitheater. Jego wypowiedź dopełnił Dave Grohl dodając, że:

"

To dobrze się składa, bo mamy tu dwóch wyjątkowych gości. "

Wszyscy z pewnością zaczęli uważać, że zaraz na scenę wejdą Geddy Lee i Alex Lifeson, jak to już miało miejsce podczas koncertu Foo Fighters. Okazało się jednak, że występ grupy swoją obecnością zaszczyciły 90-letnia mama wokalisty Rush oraz mama Grohla. To dla nich z estrady poleciały dźwięki utworu „Tom Sawyer”. Zobaczcie jak bawiły się panie, które widać na telebimach:

Muzyk Rush podziękował potem Dave'owi za tę cudowną niespodziankę dla jego matki za pośrednictwem profilu grupy:

"

Dziękuję Foo Fighters i mamie Dave'a za sprawienie mojej mamie surrealistycznej nocy na koncercie. Pokochała was na zawsze za zagranie „Toma Sawyera”. "

Jak Wam się podobał muzyczny prezent od Dave'a Grohla?

Robert Skowronski
Tagi: Rock News Foo Fighters Rush