Foo Fighters i Guns N’ Roses zagrali razem „It’s So Easy” na koncercie

Olga Konarzycka
15.06.2018 13:39
Foo Fighters i Guns N’ Roses zagrali razem „It’s So Easy” na koncercie Fot. East News/Pawel Skraba/REPORTER/PAWEL SKRABA/REPORTER/PBG/Press Association

Foo Fighters podczas koncertu we Florencji zaprosili na scenę członków grupy Guns N’ Roses. Zobacz ich wspólne wykonanie utworu „It’s So Easy”.

Nie od dziś wiadomo, że Foo Fighters uwielbia zaskakiwać podczas koncertów. Często są one dla grupy znakomitą okazją do trollowania fanów. Jednak czasem zespół zaprasza do wspólnego muzykowania innych znanych artystów.

Jednym z najbardziej zaskakujących występów było niespodziewane pojawienie się na scenie Ricka Astley’a w 2017 roku. Ekipa Dave’a Grohla wraz z gwiazdą muzyki lat 80. zagrała wówczas największy hit Astley’a – „Never Gonna Give You Up”.

Wspólny występ Foo Fighters i Guns N’ Roses

14 czerwca 2018 roku podczas koncertu we włoskiej Florencji Grohl i spółka postanowili po raz kolejny zaskoczyć swoich fanów. Tym razem zaprosili na scenę członków zespołu Guns N’ Roses. Axl Rose, Slash oraz Duff McKagan dołączyli do Foo Fighters i razem wykonali swój wielki przebój „It’s So Easy” pochodzący z debiutanckiego albumu grupy, „Appetite for Destruction”.

Dave Grohl i Axl Rose nie pierwszy raz występują razem

To nie pierwszy raz kiedy panowie z obydwu zespołów jednoczą siły. W listopadzie 2017 roku Dave Grohl dołączył do grupy Slasha i Rose’a podczas ich koncertu w Oklahomie i zagrał razem z nimi jeden z największych przebojów Gunsów, „Paradise City”. I chociaż w młodości Grohl, będąc perkusistą  Nirvany ostro rywalizował z Axl’em i jego zespołem, obecnie panowie wydają się mieć całkiem dobre relacje.

Gdy w 2016 roku wokalista Guns N’ Roses podczas jednego z występów złamał kość w stopie, Dave Grohl pożyczył mu nawet swój słynny tron.

Guns N’ Roses w Polsce

Guns N’ Roses obecnie są w trakcie trasy koncertowej „Not In This Lifetime…Tour”, która obejmuje 18 koncertów na terenie Europy. W jej ramach grupa odwiedzi również Polskę. Axel Rose, Slash i Duff Mc Kagan 9 lipca 2018 roku zagrają na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Bilety od 220 złotych znajdziecie na ebilet.pl.

Olga Konarzycka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.