Foo Fighters potwierdza koncert w Polsce

Urszula Drabińska
20.04.2015 10:03
Foo Fighters potwierdza koncert w Polsce Fot. AP / link / East News

Foo Fighters ogłosił nowe koncerty w Europie w 2015 roku. Na mapie koncertowej znalazła się też Polska! Gdzie i kiedy zagrają?

Dave Grohl jeszcze w zeszłym roku obiecał Piotrowi „Makakowi” Szarłackiemu, że Foo Fighters latem 2015 roku pojawi się w Polsce. Aż do tego weekendu nic więcej na to nie wskazywało. Wtedy na Facebooku pojawił się wpis o nowych informacjach, które zostaną przekazane w poniedziałek, a pod nim komentarz:

Znowu Polska nie znalazła się na Waszej mapie koncertowej :(

Zespół odpisał krótko jednym wyrazem, który można rozumieć zarówno jako „nadchodzimy!!!”, jak i „ogłosimy wkrótce!!!”.

foo-fighters-comming

W poniedziałek 20 kwietnia zespół oficjalnie potwierdził informację – Foo Fighters zagra w Polsce 9 listopada 2015 roku w Krakowie w Tauron Arenie.

Foo_Fighters_Poland_poster_68x98+5mm_spad_ver8

Bilety trafią do sprzedaży w piątek 24 kwietnia 2015 roku.

Bilety w cenach:
Trybuny górne: 249 zł
Trybuny dolne: 299 zł
Płyta: 299 zł
Niepełnosprawni: 249 zł

Nowe stare utwory Foo Fighters

Gdy zespół w końcu zjawi się w Polsce, może po raz pierwszy usłyszymy na żywo kilka odkurzonych kompozycji. 18 kwietnia 2015 roku z okazji Record Store Day Foo Fighters wydał minialbum „Songs from the Laundry Room”. Na 10-calowym krążku znalazły się nieznane wcześniej demówki „Alone + Easy Target” i „Big Me”, cover Kim Wilde „Kids in America” oraz niewydany dotychczas utwór „Empty Handed”. Posłuchajcie!

Urszula Drabińska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.